BAFRA

Bafra Tso’dan Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

 
 1094
Bafra Tso’dan Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret - Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel
Başar, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu
makamında ziyaret etti.​
Bafra Haber

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Göksel Başar ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada “Yönetim Kurulu üyelerimizin çoğunluğu önceden ki dönem görev yaptığımız arkadaşlarımız. Bölgemizde TOBB’un ve Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nın etkin çalışmalarını yürüttük. Üyelerimiz 5 yıl öncesine göre TOBB’u ve Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nı çok daha iyi tanıyorlar. Bölgemize katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirdik ve ilk gün ki heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Beş yıldır Sayın Başkanın bize verdiği güç ve enerji ile bölgemizdeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Başkanımızı Birlik Başkanı olarak tekrar görmek istediğimizi kendilerine belirttik. Kendilerinin birçok görevi mevcut ve Bu görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışırken bize de ışık tutuyor. Biz de kendisinden aldığımız bu enerji ile çok daha fazla çalışma azmiyle bölgemize dönüyoruz” dedi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimin ve Meclisine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Tso’dan Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0