BAFRA

Bafra Tso’dan Bir Önceki Dönem Meclis Üyelerine Plaket

 
 1090
Bafra Tso’dan Bir ÖncekiDönem Meclis Üyelerine Plaket - Bafra TSO yeni yönetimi tarafından bir önceki dönem MeclisÜyelerine plaket töreni düzenlendi.
Bafra Haber

Bafra TSO yeni yönetimi tarafından bir önceki dönem MeclisÜyelerine plaket töreni düzenlendi.

Bafra Öğretmenevinde gerçekleştirilen plaket töreninde, bir önceki dönem Meclis üyeleri Hasan Yavuz, Suat Özen, Fatih Enver Cıblak, Yavuz Selim Muratoğlu ve Mustafa Macit’e plaket verildi.

Plaket töreninde, bir süre önce vefat eden Merhum Mehmet Karaman adına kızı Dilek Karaman’a plaket verildi. Plaket takdimi sırasında salonda duygu dolu anlar yaşandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, “Plaket alan bir önceki dönem Meclis Üyesi arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Önceki dönem meclis üyelerimizin katkıları ile başarılı faaliyetlere imzalar atarak bölgemizin sorunlarına yönelik katma değer yaratan çalışmalar gerçekleştirdik. Meclis üyesi görevleri sona ermiş olsa bile Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının ve bölgemizin geliştirilmesi açısından her daim görüş ve önerilerine ihtiyacımız olacaktır.” dedi.

Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral ise “Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte bir hizmet dönemini güzel çalışmalarla tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamlı günde bir önceki dönem Meclis üyelerimize Odamıza yapmış oldukları katkılardan dolayı şahsım ve kurumumuz adına teşekkür ederim.” dedi. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Tso’dan Bir Önceki Dönem Meclis Üyelerine Plaket içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0