BAFRA

Bafra Tso’da Dış Paydaş Toplantısı

 
 2388
Bafra Tso’da Dış Paydaş Toplantısı - Bafra Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Bafra Davet veToplantı Merkezinde gerçekleştirilen 3. Dönem (2018-2021) stratejik planhedefleriyle ilgili dış paydaş analizi toplantısı yapıldı.
Bafra Haber

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Bafra Davet veToplantı Merkezinde gerçekleştirilen 3. Dönem (2018-2021) stratejik planhedefleriyle ilgili dış paydaş analizi toplantısı yapıldı.

Katılımcılara Bafra TSO ile ilgili kısa bilgiler veren Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon Sorumlusu Ayhan Avcı 2. Dönem Stratejik Plan’ın hedefler bazında gerçekleşme oranından bahsederek TOBB Oda/Borsa Akreditasyon sistemi ile kalite yönetim sisteminden ve stratejik planlama konuları anlattı.

Yapılan analiz çalışmalarında dış fırsat, tehdit, sorun ve beklentilerin belirlendiği analiz çalışmaları yapıldı.

Avcı, “3. Dönem Stratejik Planımız için bu güne kadar yapılan iç paydaş analizleri ve durum analizlerine ilave olarak bu gün sizlerle beraber gerçekleştirdiğimiz Dış Paydaş Analiz çalışmasıyla neticesinde geleceğimizi planlayacağımız amaç ve hedeflerimiz ortaya çıkacaktır.” dedi.

 Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, “Odamız 2.Dönem Stratejik planında belirlemiş olduğumuz hedef ve faaliyetlerimizi 4 yılda başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Yeni planımızı da hazırlayarak 2018-2021 vizyonumuzu şekillendirmiş olacağız. Her zaman ifade ettiğim gibi ortak akıl ile hareket edersek başarı kaçınılmaz olacaktır. Ben katkı ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederim.” dedi.

Toplantıya Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Samsun Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, KOSGEB Samsun Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yetkilileri ve TOBB Akademik Danışmanı, OMÜ Turizm Fakültesi, OMÜ Sürekli Eğitim Merkezi uzman ve öğretim üyeleri ile Bafra GİAD (Genç İşadamları Derneği) Başkanı, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Bafra Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreter ve ilgili personeli, Bafra İŞKUR Hizmet Merkezi, Bafra Karma ve Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bafra Belediyesi, Bafra İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Bafra İş ve İhracat Geliştirme Merkezi (BİGEM) , Bafra İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezini temsilen yetkililer katıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Tso’da Dış Paydaş Toplantısı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0