BAFRA

Bafra Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu Voleybol’da Türkiye Şampiyonası Yolunda

 
 2008
Bafra Ticaret Ve Sanayi OdasıOrtaokulu Voleybol’da Türkiye Şampiyonası Yolunda - Ortaokullar arası Samsun il birincisi olarak Türkiye Şampiyonasıçeyrek final karşılaşmalarına katılan ve tüm maçlarını kazanan Bafra Ticaret veSanayi Odası Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol takımı Türkiye Yarı Finallerinekatılma hakkı kazandı.
Bafra Haber

Ortaokullar arası Samsun il birincisi olarak Türkiye Şampiyonasıçeyrek final karşılaşmalarına katılan ve tüm maçlarını kazanan Bafra Ticaret veSanayi Odası Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol takımı Türkiye Yarı Finallerinekatılma hakkı kazandı.

Yozgat’ta gerçekleşen karşılaşmalarda, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Çorum’u 3-1 ve Kırşehir ile Yozgat’ı 3-0’lık skorlarla yenerek grubunda 1. oldu.

Namağlup 1. olan ekibimiz, Türkiye’deki 32 takım arasına girmeyi başardı. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu kız voleybol takımı, 26 Nisan’da Amasya’da düzenlenecek Yarı Final karşılaşmalarında Samsun’u temsil edecek.

Tamamı Akademi spor alt yapısında oynayan sporcular, kulüp antrenörü Cengiz Coşkun antrenörlüğünde maçlara katılarak, Bafra’yı iyi bir derece ile temsil etme hedefinde.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu Voleybol’da Türkiye Şampiyonası Yolunda haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 8
Favicon
Yorumcu-98755

Gönülden kutlarım cengiz hocam sizi, tüm kızlarımızı ve onları yetiştiren ailelerini. helal olsun kızlara, haydi final sevincini de yaşayalım hep birlikte inşallah.

Favicon
Yorumcu-94494

Bazı yorumcuları anlamadım. bu gençlerin gözlerine bakın, mutluluğu göreceksiniz. bu da yeter. cengiz hocamı da tebrik ederim. kılık kıyafet açısından bu çocuklara bır yorum yapmak ne anlama gelir. akım almadı. bu nasıl zihniyet.

Favicon
Yorumcu-94494

Bafra olarak gurur

Daha Fazla Yorum