BAFRA

Bafra Ticaret Borsası TOBB Akreditasyon Sistemi Belgesini Almaya Hak Kazandı

 
 1733
Bafra Ticaret Borsası TOBB AkreditasyonSistemi Belgesini Almaya Hak Kazandı - Bafra Ticaret Borsası Akreditasyon Standardını oluşturanmaddeler üzerinden denetlendi. Başarılı geçen akreditasyon denetimininardından, Bafra Ticaret Borsası akreditasyon belgesini almaya hak kazandı.
Bafra Haber

Bafra Ticaret Borsası Akreditasyon Standardını oluşturanmaddeler üzerinden denetlendi. Başarılı geçen akreditasyon denetimininardından, Bafra Ticaret Borsası akreditasyon belgesini almaya hak kazandı.

Türkiye Odalar ve borsalar Birliği (TOBB) tarafından Oda/Borsa faaliyetlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırması, Odalar ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda/Borsa sisteminin Avrupa Oda/Borsalar sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında, Bafra Ticaret Borsasının denetimi, TOBB Akreditasyon Kurulu adına Türk Loydu denetçilerinden Serkan Şahin tarafından gerçekleştirildi.

Denetimde Bafra Ticaret Borsası AİK üyeleri; Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kibaroğlu, Sayman üye Tarık Erol, Meclis Üyesi Muharrem Yangal,  Genel Sekreter Bayram Tosun, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Erdinç Ertuğrul hazır bulundu.

Denetimle ilgili bir değerlendirme yapan, Yönetim Kurulu Başkanı, Namık Kibaroğlu, “Yönetim ve borsa mevzuatı, mali yönetim, insan kaynakları yönetimi, iş planlaması ve yönetimi, haberleşme ve yayınlar, bilgi ve iletişim teknolojileri kullanımı, üye ilişkileri, kalite yönetimi, iletişim ağı, temsil, bilgi, danışmanlık ve destek, iş geliştirme ve eğitim, borsacılık  maddelerinde denetime tabi tutulduk.  Stratejik planımız, üye ilişkileri yönetim sistemi ve personel performans yönetim sistemimiz, politika ve temsil faaliyetlerimiz başarılı bulundu. Öncelikle bu süreçte; yönetim kurulu üyelerimize, meclis üyelerimize, mesailerini harcayan tüm personelimize, çalışmalarımıza katkıda bulunan, hizmetlerimizin muhatabı üyelerimize teşekkür ediyoruz, İlçemize hayırlı olsun” diyorum.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Ticaret Borsası TOBB Akreditasyon Sistemi Belgesini Almaya Hak Kazandı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0