SAMSUN

Bafra Suç Örgütü Cephanelik İle Yakalandı: 28 Gözaltı

 
 2133
Bafra Suç Örgütü Cephanelikİle Yakalandı: 28 Gözaltı - Muammer Ay SAMSUN (İHA) - Samsun`da, organize suç örgütü lideri Sedat Şahin ile bağlantılı olduğu iddia edilen şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda grubun lideri ile birlikte toplam 28 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar ile birlikte adeta cephanelik ele geçti.
Bafra Haber

Muammer Ay SAMSUN (İHA) - Samsun`da, organize suç örgütü lideri Sedat Şahin ile bağlantılı olduğu iddia edilen şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda grubun lideri ile birlikte toplam 28 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar ile birlikte adeta cephanelik ele geçti.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde 3 ay süren çalışmalar sonucu bu sabah Özel Harekat Şube Müdürlüğü ve diğer polislerin de desteğiyle silahlı suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

Samsun merkezli Bafra ve 19 Mayıs ilçesi ile İzmir illerinde 300 polisin katılımıyla 29 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda organize suç örgütü lideri Samsun Bafralı Sedat Şahin`in adamı olduğu iddia edilen suç örgütünün lideri olduğu ileri sürülen Eyüp Atmaca ile birlikte toplam 28 kişi gözaltına alındı. 25 kişinin Samsun ve ilçelerinde 2 kişinin de İzmir`de yakalandığı öğrenildi.

Gözaltına alınan şahıslar ile birlikte 1 adet Kaleşnikof uzun namlulu silah, 1 adet İsrail yapımı Uzi marka otomatik silah, 1 adet İtalyan yapımı Agram 2000 adlı otomatik silah, 11 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet pompalı tüfek, 3 adet kurusıkı tabanca, 1 adet havalı tabanca, 6 adet antika görünümlü tabanca, 1 adet havalı tüfek, 1 adet kasatura, 1 adet kılıç ve çok sayıda mermi ele geçirildi.

Gözaltına alanın şahıslar sorgulanmak üzere Samsun Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Ele geçen otomatik silahlar, 4 adet tabanca ve antika tabancaların suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Eyüp A.`nın Samsun`un 19 Mayıs ilçesindeki çiftlik evinde ele geçtiği öğrenildi.

Polisin operasyon sırasında evlerde ve yer altına silah gömülü olup olmadığını tespiti için dedektör kullandığı öğrenildi. Soruşturma devam ediyor.

Eyüp Atmaca

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Suç Örgütü Cephanelik İle Yakalandı: 28 Gözaltı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 13
User defaultYorumcu-116999
21 Şubat 2019
21:36
  • Yorumcu-116999
  • 21 Şubat 2019
  • 21:36

Editör neden korksun :)

User default
07 Kasım 2017
21:29
  • 07 Kasım 2017
  • 21:29

Şlm editor korkma bunları yaz ltf bence bu oparasyon sedatsahın içerı gırdıkten sonra basladıyani sedat saralla carpısmaya baslamadan önce sedatın ekmegınıyıyıpte arkadan iş cevırenlerın sedatı ihbar edenlerın temizligi bu yanı sedat akrabalarındanda intikama baslamıs oldu yanı sedatın adamı lupta sarallara gecen adamlrın ihanetcılerın temizligi yanı bu bafraya bır mesaj bafrdakı tetıkcılerını sedat kendı bitırcek saralla carpımaya baslamada ortalık kızısacak yanı kemal pasa ve gazıpasa tehlıkede ortalık isıncak gıbı sınyanler gelmeye basladı

User default
07 Kasım 2017
21:29
  • 07 Kasım 2017
  • 21:29

Devletimiz gitsin önce batidaki dogulu mafyaciklari temizlesin istanbul antalya izmir basta olmak uzere dgulularin elinde. neden hep karadenizliye yukleniliyor...

Daha Fazla Yorum