BAFRA

Bafra Spor Veteranlar Doludizgin Devam Ediyor 

 
 1483
Bafra Spor Veteranlar Doludizgin Devam Ediyor  - Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) orta Karadeniz Ligi’nde mücadele eden Bafra Spor Veteranlar Kulübü, deplasmanda karşılaştığı Sinop Dersanespor Veteranları 5-3 mağlup etti. 
Bafra Haber

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) orta Karadeniz Ligi’nde mücadele eden Bafra Spor Veteranlar Kulübü, deplasmanda karşılaştığı Sinop Dersanespor Veteranları 5-3 mağlup etti. 

Sinop`ta Oynanan müsabakaya her iki takımda kontrollü başladı. Bafraspor  Veteranlar oyun hakimiyetini 5 dakikada ele aldı üst üste ataklarla ile Sinop kalesini yokladı. Atakların sonucu maçın 16. dakikasında rakip takımın oyuncusunun elle müdahale etmesi sonucu hakem penaltı verdi. Penaltıyı Zafer Teke Gole cevirdi. Skor 0-1 oldu.

Golden sonra Bafraspor  veteranlar  ataklarını sıklaştırdı ve 22. dakikada Zekeriya 30 metreden vurduğu muhteşem  şut gol oldu. Skor 0-2 oldu. ilk yarı bu skorla bitti derken, Bafraspor Veteran spor defansındaki anlaşmazlığı Sinop Veteranlar affetmedi durumu 1-2 yaptı bu skor aynı zamanda ilk yarının sonucu oldu.

Maçın ikinci yarısına oyuncu değişliği ile başlayan Bafraspor  Veteranlar ilk golün sahibi Zafer Teke yerine Erdoğan Er İle başladı.

38. dakikada ceza sahasında mutlak golü engellemeye çalışan Sinop spor defans oyuncusu kendi kalesine gol attı. Skor  1-3 oldu.

40. dakikada Yasin`in gölü ile Bafraspor  veteranlar skoru 1-4 çıkardı.

Skorun rahatlığı ile oyuncu değişikliğine giden Bafraspor Veteranlar da oyundan Kaptan Kenan yerine Bünyamin akça, Birol`ın yerine Ercan Girdi.

54. dakikada Sinop Veteranlar attığı gol ile farkı ikiye düşürdü. Skor 2-4 oldu. Her iki takımda oyuncu değişikliklerine gitti.  Bafraspor  Veteranlar’da Hayrullah, Ertan`ın yerine Dursun ve hasan Oyuna dahil oldu.

65. dakikada Bafraspor Veteranlar penaltı kazandı. Penaltıyı Zekeriya gole çevirdi. Skor 2-5 oldu. Golden sonra Zekeriya yerini Salim Kartal`a bıraktı. Hakemin 3. Dakika uzatma verdiği müsabakada, kontra ataktan gol bulan Sinop Veteranlar skoru 3-5 yaptı bu aynı zamanda maçın skoru oldu.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz Grubu 3. Hafta Maç Sonuçları

Sinop Tersanespor 3 Bafra Veteranlar   5

Ayancık Veteranlar 1 Ordu Bezirganoğlu Veteranlar 1

Çorum Veteranlar 0 Samsun Metro Veteranlar 1

Bafraspor Veteranlar Tekrar liderliği aldı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Spor Veteranlar Doludizgin Devam Ediyor  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0