BAFRA

Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğinden Zafer Bayramı Kutlaması

 
 975
Bafra Şehit Aileleri Ve GazilerDayanışma Derneğinden Zafer Bayramı Kutlaması - Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümü münasebeti ile kutlama mesajı yayımladı.
Bafra Haber

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümü münasebeti ile kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Mümine Ersin mesajına şunları söyledi: 30 Ağustos vatanımızı işgal edenlere karşı, milletimizin birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde verdiği eşsiz kurtuluş destanının adıdır. Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 97. yıldönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zafer’ i, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Şüphesiz ki bu büyük zafer, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir ki; Türk milleti, vatanı ve milletinin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun canını seve seve verebilmektedir. 

Aziz milletimizin her bireyi; Türk’ün onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü ve huzuru uğrunda, bütün varlığını feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir. 

30 Ağustos zaferimizin 97. Yıldönümünde mensubu olmakla iftihar ettiğimiz asil Türk milletimize ve onun gözbebeği kahraman ordumuz TSK mensuplarına şehit ve gazi ailelerimize ‘kutlu olsun’ dileklerimizi iletiyor başta zaferin mimarı Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere silah arkadaşlarını,  aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz. Zafer Bayramımız kutlu olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene…


  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğinden Zafer Bayramı Kutlaması içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0