BAFRA

Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğinden 100. Mevlit

 
 2796
Bafra Şehit Aileleri VeGaziler Dayanışma Derneğinden 100. Mevlit - Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 100.sü bugün dernek binasında gerçekleştirildi.
Bafra Haber

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 100.sü bugün dernek binasında gerçekleştirildi.

Ekim ayında şehit olan J. Uzm. Çvş. Bayram Aksu, Sıhh. Komd. Er Hüseyin Var, J. Onb. Mustafa Pilan, J. Er Aydın Uyar, J. Komd. Er Ünal Ertürk, J. Komd. Er Erol Haspulat, P. Er Selahattin Turan, Polis Memuru Salih Ersin, J. Astsb. Suat Sarı, J. Komd. Er Erdoğan Altınel, Suriye’de TSK’ya ait üs bölgesinde görevini ifa ederken bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen hain saldırıda yaralanan, tedavi gördüğü Gaziantep’te hastanede 21 Ekim 2019 günü şehit olan P. Uzm. Onb. Mutlu Can Meşeci, tüm şehitlerin, Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerin ruhuna düzenlenen programa MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Bafra Belediye Meclis Üyesi Naci Sürmeli, Muharip Gaziler Derneği Bafra Temsilcisi Rahmi Şahin, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.                                                                                                     

Derneğin fahri imamı Bülbül Hoca, Türk Diyanet Vakıf Sen. Samsun İl Başkan Yardımcısı Hal Cami imamı Asım Kalyoncu, Türk Diyanet Vakıf Sen Bafra Temsilcisi Hacı Mahmut Şahin, cami imamı Selim Cılız, Alaçam Aşağı Koçlu mahallesi Tefekli Cami imamı Erkan Türkmen, Bafra Kütüphane görevlisi Nami Çelik Emekli imamlar Sermet Geçici ve Mehmet Yavuz hocaların okuduğu Kur’an-ı Kerim, ilahiler ve yapılan duanın ardından program ikramla sona erdi.

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğinden 100. Mevlit içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0