BAFRA

Bafra Otogarı Arkasında Bıçaklı Kavga

 
 11028
Bafra Otogarı Arkasında Bıçaklı Kavga - Samsun’un Bafra ilçesinde iki kişi arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü.lar geliyor
Bafra Haber

Samsun’un Bafra ilçesinde iki kişi arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü.lar geliyor

Olay Bafra şehirlerarası otogarında meydana geldi. İlk elde edilen bilgiye göre, kavga iş yerinin önüne otobüs çekme tartışması ile başladı. Kavgada E.Ö., M.A.’yı sırtından bıçakladı.  Bıçaklı kavgada E.Ö.'de ayağından yaralandı.

Kısa sürede olay yerine gelen polis, bıçaklı kavgaya karışanları gözaltına aldı. Yaralı şahıslar 112 Acil Servis Ambulansı ile hastaneye kaldırıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Otogarı Arkasında Bıçaklı Kavga içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-100875

Aynen öyle yorumcu 100588... sabır denen şey kalmamış kimsede.ramazan'a saygı göstermek yok,oruç tutmak yok.bahane çok. bir bıçak,tabanca alan kişi kendini bir bok zannediyor.tabanca evde durur.belde değil.çunku namustur silah-at-ve eş

Favicon
Yorumcu-100946

Halka kabahat bulmayalım lütfen,seçim konuşmaları yani bizi idare edenler ve etmeye aday olanlar.toplumu nasıl yönlendiriyorlar,ekonomik durum.toplum pisikolojisi,yani balık baştan kokar,mecliste kavga,salon da kavga,maçta kavga ramazan da oruçluyuz kavga.trafikte saygı sıfır kavga ev de hanımla kavga ekonomik gerekçeler le allah sonumuzu hayırlı eylesin,baframız halkına ayrıca torpil yapar inşallah.

Favicon
Yorumcu-100588

Ne değişik bir toplum olduk arkadaş ya. kapı gıcırdasa kavga ediyoruz. beline silahı koyan eline bıçağı alan kendini adam zannediyor mafya zannediyor yazıklar olsun be sizin yüreğiniz bu kadar işte. insan gibi yaşamak varken anlayış göstermek varken şu yaptıklarınıza bakın rezil herifler.