BAFRA

Bafra Otizmle Yaşayan Aileler Derneğinden Kaymakam Ahmet Adanur’a Ziyaret 

 
 1046
Bafra Otizmle Yaşayan AilelerDerneğinden Kaymakam Ahmet Adanur’a Ziyaret  - Bafra Otizmle Yaşayan Aileler Derneği Başkanı Mahmut Özkök ve Yönetimi Kaymakam Ahmet Adanur’u Ziyaret etti.
Bafra Haber

Bafra Otizmle Yaşayan Aileler Derneği Başkanı Mahmut Özkök ve Yönetimi Kaymakam Ahmet Adanur’u Ziyaret etti.

Ziyarette Dernek Başkanı Mahmut Özkök, Kaymakam Ahmet Adanur’a dernekte yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Mahmut Özkök, “Dernekteki Günlük Bakım ve Yaşam evi ile ilgili projelerinden bahsetti. Yapılan çalışmaların bir yazısını Kaymakam Ahmet Adanur ’la paylaşıldı. Dernek yerleşkesinde özel çocukların çalışmalarında emeği geçen çocukların işlemeli resim tablosunu hediye ettiler. Derneğin ayrıca çalışmalarında kendi elektriğini kendi üreten bir dernek olarak yapacağımız çalışmalarımızda kurs yönetimi ve çocuklarımızla örnek projeler üretmeye devam edeceğiz. ”dedi. 

Yapılan ziyaretlerde Bafra Otizmle Yaşayan Aileler Derneği Türkiye Otizmle yaşayan Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi  (ODFED)  Bafra otizmle yaşayan aileler Dernek Başkanı Mahmut Özkök ve yönetim kurulu üyeleri ile Kaymakam Ahmet Adanur’a yapılan ziyaretlerden memnuniyetlerini iletti. Dernek yönetimi ile birlikte hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı.


  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Otizmle Yaşayan Aileler Derneğinden Kaymakam Ahmet Adanur’a Ziyaret  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0