BAFRA

Bafra’nın Yetiştirdiği Hentbolcular Milli Takımın Gözbebeği

 
 3619
Bafra’nın Yetiştirdiği HentbolcularMilli Takımın Gözbebeği - Merhum Hentbol antrenörü Muhammet Açıcı ve Erol Süleymanoğlu’nunyetiştirdiği Hentbolcular A Milli Takımın gözde sporcuları olarak Bafra’nıngöğsünü kabartıyor.
Bafra Haber

Merhum Hentbol antrenörü Muhammet Açıcı ve Erol Süleymanoğlu’nunyetiştirdiği Hentbolcular A Milli Takımın gözde sporcuları olarak Bafra’nıngöğsünü kabartıyor.

2019 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonasına hazırlanan A Milli Hentbol takımında Bafra’nın yetiştirdiği 4 sporcu Bafra’yı ve Süper Lig’deki takımlarını en iyi şekilde temsil etmekte. 


Beşiktaş’ın kalecisi Taner Günay, Nilüfer Spor’un sol kanat oyuncusu Çetin Çelik, Beşiktaş’ın orta oyun kurucusu Onur Ersin ve Ankara B.Belediyespor’un sol oyun kurucusu Özgür Sarak Bafra’nın yetiştirdiği hentbolcular arasında yer almakta. 


Bafra, Muhammet Açıcı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erol Süleymanoğlu’nun çabaları ile bir zamanlar Türkiye’nin Hentbol fabrikası görevini yapmaktaydı. Bugünlerde ise sadece eski sporcuları ile övünmekle yetiniyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’nın Yetiştirdiği Hentbolcular Milli Takımın Gözbebeği içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
Yorumcu-94043
16 Ocak 2018
10:25
  • Yorumcu-94043
  • 16 Ocak 2018
  • 10:25

Türkiye süper liglerin de mücadele eden 2 takımını kapatıp hentbol voleybol amatör kümedeki futbol takımına milyomlar harcıyan yöneticiler bu işin vebalini çekeceklerdir.çünkü bu spor dalların da türkiye de bir ekoldü.muhammet hocanın mezar da kemikleri sızlıyordur herhalde,hala futbol a harcama devam ediliyor ama samsun dan ileri ancak ilçe deplasmanlarına gidiliyor.neyse zenci futbolcularımız da öldu.yeni yapılan spor salonuna muhammet hocanın ismini veriniz ki sahada ölen bu görev şehidi nin son arzusu da bu olurdu herhalde.

Yorumcu-95295
15 Ocak 2018
21:18
  • Yorumcu-95295
  • 15 Ocak 2018
  • 21:18

Allah rahmet eylesin muhammet' hocaya onunla hentbol da bitdi. sporcularıda tebrik ediyorum. bu sporu defalarca seyrettım. anlamak da zorlansamda iyi bir spor bu sporun şampiyon takımı beşiktaş başkan'ın açıklaması giderleri düşürmek için bazı amatör branşları kapatacağız. hentbol şubesini kapatması derın yara verecekdır. federasyon hentbolun seyredılırlıgını artırmalıdır.