BAFRA

Bafra’nın Gururu Damsan’ın Ürettiği Balıkçı Gemileri Dünya Karasularında

 
 342
Bafra’nın Gururu Damsan’ın ÜrettiğiBalıkçı Gemileri Dünya Karasularında - Bafra OSB’de faaliyet gösteren 43 yıllık tecrübesiyle adından sıkça söz ettiren ve yerli üretimde ortaya koyduğu projelerle sektöründe lider bir marka haline gelen Damsan Makine Sanayi, Bafra Protokolü tarafından ziyaret edildi. 
Bafra Haber

Bafra OSB’de faaliyet gösteren 43 yıllık tecrübesiyle adından sıkça söz ettiren ve yerli üretimde ortaya koyduğu projelerle sektöründe lider bir marka haline gelen Damsan Makine Sanayi, Bafra Protokolü tarafından ziyaret edildi. 

Ziyarete, Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Belediye Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar, Ahmet Tokgöz, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz,  MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Ak Parti Bafra Belediye Meclis Üyesi Murat Cevahir, Bafra OSB Müdürü Recai Akçer katıldı. 

Damsan Makina Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, heyete fabrikayı gezdirdi ve fabrikanın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

Kocabaş, ’’Damsan Makina Sanayi, ihracat noktasında Samsun ve bölgesinin önemli bir değeri olmaya devam ediyor. Bugün birçok ülkenin karasularında yerli üretim gemilerini yüzdürmenin gururunu yaşıyor.

Bizlerle birlikte büyüyen şirketimiz her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli hizmeti ve üretimi sunmayı amaçlayarak bugün geldiğimiz noktada Samsun ve bölgesinin yanı sıra ülkemizin ihracatına ciddi katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. 

Balık unu balık yağı ve yem fabrikaları yapımı, araç üssü ekipmanlar yapımı ve onarımı yaparak müşterimizin ihtiyaçlarını karşıladık. 

Tarımın yanı sıra denizcilik sektörüne de hitap ettiğimizden dolayı balıkçı gemisi yapımına da başladık. İlk üretimimizin ardından da bugün geldiğimiz noktada karasularımızda ve birçok farklı ülkede Damsan üretimi olan gemilerimiz seyir halindedir. 

Özellikle Moritanya, Rusya, Abhazya gibi birçok ülkede Damsan yapımı gemilerimizin yüzmesi şirketimi, bölgemiz ve ülkemiz adına da gurur verici.” şeklinde konuştu. 

Damsan  Makina Sanayi’nin tesislerini gezen ve çalışmaları yerinde gören heyet hayranlıklarını gizleyemedi.

Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’nın Gururu Damsan’ın Ürettiği Balıkçı Gemileri Dünya Karasularında içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0