BAFRA

Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulundan Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğine Ziyaret

 
 1404
Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulundan ŞehitAileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğine Ziyaret - Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu 7/C sınıfı öğrencileri
Samsun Maarif Hareketi kapsamında vatanseverlik değerini kavratmak amacıyla
okulun Din Kültürü Öğretmeni Yıldız Esen başkanlığında okulun müdür yardımcısı
Tugay Kökkülünk ile birlikte  Bafra Şehit
Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.
Bafra Haber

Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu 7/C sınıfı öğrencileri Samsun Maarif Hareketi kapsamında vatanseverlik değerini kavratmak amacıyla okulun Din Kültürü Öğretmeni Yıldız Esen başkanlığında okulun müdür yardımcısı Tugay Kökkülünk ile birlikte  Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

Dernek başkanı Mümine Ersin ve dernek üyeleri şehit yakınları ve gaziler tarafından karşılanan öğrenciler başkan Mümine Ersin’e çiçek takdim ettiler.

Dernek binasını gezen, ziyaretçi defterine duygu ve düşüncelerini yazan öğrenciler duygusal anlar yaşadılar.

Derneğin kuruluş amacı, faaliyetleri hakkında bilgi veren başkan Mümine Ersin ile terörle mücadele gazisi Hakan Uncu şehitlik, gazilik ve vatan sevgisinin önemi  ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden dernek başkanı Mümine Ersin okulun öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulundan Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneğine Ziyaret içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0