BAFRA

Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu Kurumlar Arası Voleybol Şampiyonu

 
 773
Bafra Nazmiye Demirel OrtaokuluKurumlar Arası Voleybol Şampiyonu - Bafra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçeMüdürlüğü tarafından “Koşabiliyorken Koş” Projesi Kapsamında tertip edilen,Kamu Kurumlar arası Voleybol Turnuvasında Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu şampiyonoldu.
Bafra Haber

Bafra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçeMüdürlüğü tarafından “Koşabiliyorken Koş” Projesi Kapsamında tertip edilen,Kamu Kurumlar arası Voleybol Turnuvasında Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu şampiyonoldu.

Nazmiye Demirel Ortaokulu, A Grubu Maçlarında; Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi’ni 2-0, Bafra Anadolu Lisesi’ni 2-1, Cezaevi Müdürlüğü’nü 2- 1, Bafra Müftülüğü’nü ise 2-0 (H) yenerek gruptan 1. sırada çıkmaya hak kazandı.

Yarı Final Müsabakasında Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu, B Grubunda 2. olan Kolay Anadolu Lisesi ile eşleşti.

Bu müsabakayı da 2-0 kazanarak Finale çıkmaya hak kazanan Nazmiye Demirel Ortaokulunun Finaldeki rakibi, grup maçlarında 2-1 yendiği Cezaevi Müdürlüğü oldu. Nazmiye Demirel Ortaokulu 3-0 galip gelerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Okulun Müdür Yardımcısı Tugay Kökkülünk sorumluluğunda kurulan takım kadrosu ise şöyle:

Cihangir Aslan, Erhan Kocaoğlu, Gökhan Felek, Hüseyin Cankurt, Murat Demirel, Murat Genç, Mustafa Yanıklar ve Yaşar Taşçı.

Okul Müdürü Zihni Öztürk, şampiyon olan Voleybol Takım oyuncusu öğretmenleri kutladı.

Oktay zerrin

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu Kurumlar Arası Voleybol Şampiyonu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
Yorumcu-99625
14 Mayıs 2018
14:01
  • Yorumcu-99625
  • 14 Mayıs 2018
  • 14:01

Ahhh nerde bu 10 yıl öncesi kurumlar arası maclar bile 1 .liğ sevıyesınde olur. voleybol bıttı eskılerde artık topu görmek istemiyor. adamlar nasıl bıkmışsaaaa