BAFRA

Bafra Mtal Masa Tenisi İl 2.si

 
 983
Bafra Mtal Masa Tenisi İl 2.si - Bafra Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samsun’da düzenlenen Masa Tenisi Müsabakalarında, İl 2. si olarak büyük bir başarıya imza attı.
Bafra Haber

Bafra Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samsun’da düzenlenen Masa Tenisi Müsabakalarında, İl 2. si olarak büyük bir başarıya imza attı.

Dereceye giren takımlar 10-12 Ocak 2019 tarihleri arasında Rize'de düzenlenecek olan Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi Grup Müsabakalarında ilimizi temsilen yarışacaklar.

Okul Müdürü Fazlı Akyüz; öğrencilerinin bu anlamlı ve güzel başarısı için şöyle dedi:

"Bafra Mimar Sinan MTAL öğrencilerimiz, ilde yapılan Masa Tenisi Müsabakalarında, takım olarak İl 2.cisi olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, Bölge yarışmalarında başarılar diliyorum."

2018- 19 sezonuna göre bu yıl katılımın oldukça fazla olduğu ' Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakalarına 19 kız takımı, 43 erkek takımı olmak üzere toplam 315 sporcu madalya mücadelesi verdi.

Canik Atatürk Spor Salonunda oynanan müsabakalarda dereceye giren takımlara madalyaları takdim edildi.

Genç Erkekler Kategorisinde Şampiyon olan 19 Mayıs Hamidiye İmam Hatip Lisesi ve 2. olan Bafra Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sporcularına madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürmüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, 3. olan Atakum Özel Takev Anadolu Lisesi sporcularına madalyalarını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Celalettin Sula ve 4. olan takım Özel Bafra Mavi Aday Anadolu Lisesi sporcularına madalyalarını Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak takdim etti.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Mtal Masa Tenisi İl 2.si içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0