BAFRA

Bafra Kızılırmak İlkokulu Öğrencileri Velilerini Getirip Kan Bağışı Yaptırdılar!

 
 2624
Bafra Kızılırmak İlkokulu ÖğrencileriVelilerini Getirip Kan Bağışı Yaptırdılar! - Bafra Kızılırmak İlkokulunda, “Kan Veriyorum, Can oluyorum”projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Bafra Haber

Bafra Kızılırmak İlkokulunda, “Kan Veriyorum, Can oluyorum”projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Düzenlenen kan bağışı kampanyasına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yüksel Aydın,  Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Aşkın Gencel, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile gönüllü kan bağışlayıcı Öğretmen ve Veliler katıldı.

Okul Müdürü Hasan Elagöz kan bağışının kış aylarında düşmesi nedeniyle Kızılırmak İlkokulu ailesinin sosyal sorumluluk gereği kan bağışına dikkat çekmek için böyle bir etkinlik yaptıklarını belirtti.

Velini al kan bağışına getir sloganı ile öğrencilerin gönüllü kan bağışçılarını okula getirdiklerini belirten Okul Müdürü Hasan Elagöz, Kızılay işbirliği ile güzel bir etkinliğin gerçekleştiğini ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali Katipoğlu kan bağışı konusunda duyarlılık gösteren Kızılırmak İlkokulu ailesine bu çalışma için öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.

Kızılırmak İlkokulunda yapılan kan bağışı kampanyasına 180’den fazla gönüllü kan bağışçısı başvurdu. 91 gönüllü kan bağışçının kan alma işlemi gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Hasan Elagöz  kan bağışına destek veren başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Gazipaşa Muhtarlığına, emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür etti.

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Kızılırmak İlkokulu Öğrencileri Velilerini Getirip Kan Bağışı Yaptırdılar! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-94013
19 Şubat 2018
03:13
  • Yorumcu-94013
  • 19 Şubat 2018
  • 03:13

Kızılaya kan vermeyin... vatandaşa değil yurtdışına gidiyor... vatandaş ölse de kan vermiyorlar....