BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Kaymakamı Adanur'dan Başkan Kılıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti

 
 838
Bafra Kaymakamı Adanur'dan BaşkanKılıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti - Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur, 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanarak tekrar Bafra Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Bafra Belediyesi

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur, 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanarak tekrar Bafra Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kaymakam Ahmet Adanur; “Kaymakamlığımız, belediyemiz ve diğer bütün kurumlarımız arasında ki uyum ve iş birliği bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.  Vatandaşlarımıza en iyi hizmetin verilmesi ve sorunlarının çözümü için devletimizin ilçemizdeki temsilcileri olarak her zaman hazırız. Tekrar Bafra Belediye Başkanlığına seçilmiş olmalarından dolayı da, Belediye Başkanımıza görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada nazik ziyaretlerinden dolayı Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’a teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Hamit Kılıç, belediye ve kaymakamlık kurumları olarak Bafra için birçok ortak projeye imza atacaklarını söyledi. Bafra’nın yeni dönemde daha büyük hizmetlere kavuşacağına değinen Başkan Kılıç, “İlçemiz her geçen gün daha da büyüyor. Bunun bilincinde olarak hareket edip yeni proje ve çalışmalarımızı sırasıyla istişare halinde halkımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşımızın bizlere vermiş olduğu bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağız.” dedi.

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Kaymakamı Adanur'dan Başkan Kılıç’a Hayırlı Olsun Ziyareti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-119284
17 Nisan 2019
00:19
  • Yorumcu-119284
  • 17 Nisan 2019
  • 00:19

Saygı değer başkanım rabbım yolunu hayır etsin bizim mahallede belediye bir yer tahsis etmiş gençlere stadyumun arka su küçük pazarın içind e kötü amaclı kullanılıyor burayı kapattirin lütfen hersey var burda içki uyuşturucu zina herşey yapıyorlar belediyenin dükkanını adeta bara çevirdiler minibüslere bindirmiyorlar içki parası istiyorlar siz dini bütün insansiniz buna göz yummayın