BAFRA BELEDİYESİ

Bafra İşletme Fakültesi Hızla Devam Ediyor

 
 1624
Bafra İşletme Fakültesi Hızla Devam Ediyor - Bafra İşletme Fakültesi inşaatında çalışmalar hızla sürüyor.
Bafra Belediyesi

Bafra İşletme Fakültesi inşaatında çalışmalar hızla sürüyor.

Hayırsever Arslan ailesi tarafından yapımı sürdürülen İşletme Fakültesi inşaatı hızla devam ediyor. Bafra Belediyesi, ilçenin ikinci fakültesi olacak olan İşletme Fakültesi inşaatı temelinin hafriyat işlerinden sonra ilerleyen inşaatta şimdi de zemin iyileştirme çalışmaları yürüterek fakültenin bir an önce kullanıma hazır hale gelmesine katkıda bulunuyor. Ondokuzmayıs Üniversitesi, Bafra Belediyesi ve hayırsever Arslan ailesi arasında 14.06.2017 tarihinde imzalanan protokol ile Turizm Fakültesi yanında başlanan İşletme Fakültesi inşaatı hızla devam ediyor. Bafra Belediyesi’nin destekleri ve Kuyumcu Akif Arslan ve eniştesi Saffet Arslan’ın aileleri adına yapımını üstlendikleri İşletme Fakültesi, en kısa zamanda tamamlanarak eğitim ve öğretime başlayacak. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Aşcı ailesinin ilçemize kazandırdığı Turizm Fakültesi binasından sonra Arslan ailesinin de İşletme Fakültesi binasını ilçemize kazandırması bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor. İnşallah ikinci fakültemizin inşaatı kısa sürede bitirilerek eğitim öğretime hazır hale gelecek. Fakültelerimizde nice öğrencilerimiz eğitim alarak ülkemiz için çalışacaklar. Bizlere bu heyecanı yaşatan bağışçı ailelerimiz ne güzel hizmetlere vesile oldular. Bizler de kendilerine teşekkür ediyor, Bafralılar adına her zaman minnetlerimizi sunuyoruz. Bizler de bu süreçte belediye imkânları ile inşaata destek vererek eğitim ve öğretime katkıda bulunmaktan mutlu oluyoruz”
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra İşletme Fakültesi Hızla Devam Ediyor haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-95582

Arslan ailesi çok güzel bir iş yapıyor allah razı olsun. fakat kardeşim bu memlekete işletme fakültesi mi lazım? yahu milyonlarca işsiz işletme mezunu var zaten. bu ülkeye uçak, otomobil, cep telefonu, bilgisayar yapacak mühendis lazım. adamlar ne güzel bir hayır yapmak istemişler ama muhterem devlet adamlarımız dahiyane fikirle işletme fakültesi yapılmasına karar vermiş.

Favicon
Yorumcu-95586

Allah razı olsun siyasilerin yapamadığını hayırsever vatandaşlar yapıyor,ticarete faydası olur ama isdihdama f aydası olmaz seçim öncesi bafraya yapılacak en iyi hizmet il olması dır bütün şehirden kurtaramazsak keyfi yönetime mahkum oluruz

Favicon
Yorumcu-96146

Yapandan allah bin kere razı olsun..inşallah başka hayırseverlerede örnek olur..keşke ziraat fakültesi veterinerlik fakültesi gibi bölgemize direk hitap eden yüksekokullarda yapılsa ne iyi olur..hatta organize sanayi ile birlikte hareket edip meslek liseleri kurulsa..herkes doktor avulat öğretmen yada imam olması şart değil..keşke..inşallah ileride olur..