BAFRA

Bafra Gençlik Koleji Ortaokulundan Otizm Fakındalığı

 
 1261
Bafra Gençlik KolejiOrtaokulundan Otizm Fakındalığı - Bafra Gençlik Koleji Ortaokulu, “Otizm Farkındalık Ayı”sebebi ile Bafra Doğankaya Özel Eğitim Merkezini ziyaret etti.
Bafra Haber

Bafra Gençlik Koleji Ortaokulu, “Otizm Farkındalık Ayı”sebebi ile Bafra Doğankaya Özel Eğitim Merkezini ziyaret etti.

Gençlik Koleji Ortaokulu Müdürü Soner Lokman, “Bizler öğrencilerimizle yapmış olduğumuz çalışmalarda otizmin farkında olmamız gereğini hep işledik. Hatta ilçe genelinde yapılan slogan yarışmasında okulumuz öğrencisi İrem Nur Koçak, ‘Otizme Destek Vermek Farkı Farketmek’ sloganıyla 3. Olmuştu.

Otizm farkındalık ayında, çocuklarımıza her türlü pozitif eğitimi veren, yaptıkları güzel, anlamlı ve başarılı çalışmalarla öğrencilerini hep bir adım önde tutan eğitim merkezimizi ziyaret edip, onlarla kaynaşmak aynı zamanda Gençlik Koleji Ortaokulumuzun “Otizmin farkında olduğunu” paylaşmak istedik.” dedi.

Bafra Doğankaya Özel Eğitim Merkezi Müdürü Dursun Dündar ise “Nisan ayı dünyada otizm farkındalık ayı olarak belirlenmiştir. Bu farkındalığın farkında olarak bizlere destek olan, ziyaret eden Gençlik Koleji Ortaokulumuza teşekkür ederim.” dedi.

Gençlik Koleji Ortaokulu öğrencilerinin eğitim merkezinde ki öğrencilere hediye verip, kaynaşmalarıyla ziyaret sona erdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Gençlik Koleji Ortaokulundan Otizm Fakındalığı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0