BAFRA

Bafra Galip Öztürk Öğrencilerine motivasyon kampı

 
 1173
Bafra Galip Öztürk Öğrencilerine motivasyon kampı - Bafra Galip Öztürk Ortaokulunun Samsun Maarif Hareketi kapsamında hazırladığı başarı timi projesi ile öğrenciler için motivasyon kampı düzenlendi.
IHA

Bafra Galip Öztürk Ortaokulunun Samsun Maarif Hareketi kapsamında hazırladığı başarı timi projesi ile öğrenciler için motivasyon kampı düzenlendi.

Proje çerçevesinde uygulanan motivasyon kampı, 19 Mayıs Gençlik Kampı’nda gerçekleştirildi. 6 öğretmenin refakatinde 65 öğrencinin katıldığı kampta 2 gün boyunca etkinlikler, seminerler düzenlenerek, sorular çözüldü. Hedef belirleme semineri için eğitim koçu Fatih Kazım Kuruçaylı stand-upçıları aratmayan anlatımıyla öğrencilere yeni sınav sistemiyle ilgili incelikleri anlatırken, hızlı soru çözme teknikleri semineriyle de Müjde Şen Ünal öğrencilere hızlı ve etkili soru çözme yöntemlerini anlattı. Kamp süresince uygulanan seri ve hızlı soru çözümü etkinliklerinde 21 bin 586 soru çözüldü. Başarı timi projesi grup öğretmenleri gün içinde kamp alanını ziyaret ederek, öğrencilere destek oldu. Bafra Belediyesi tarafından da altyapı desteği sağlanan proje, veliler tarafından da memnuniyetle karşılandı. Proje çeşitli etkinliklerle devam edecek.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Galip Öztürk Öğrencilerine motivasyon kampı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0