BAFRA

Bafra Fen Lisesi Spor Kulübünden Sevindiren Bisiklet

 
 1318
Bafra Fen LisesiSpor Kulübünden Sevindiren Bisiklet - Bafra Fen Lisesi Spor Kulübü öğrencileri, Beden eğitimi öğretmeni Sema Nur Çelebi rehberliğinde 4. sınıf öğrencisi Büşra’nın hayalini gerçekleştirdi.
Bafra Haber

Bafra Fen Lisesi Spor Kulübü öğrencileri, Beden eğitimi öğretmeni Sema Nur Çelebi rehberliğinde 4. sınıf öğrencisi Büşra’nın hayalini gerçekleştirdi.

Spor kulübü öğrencileri, “Hayaller Sadece 1 lira” etkinliği kapsamında topladıkları 1’er lira bağışla Büşra’ya bisiklet aldı. 

Öğrenciler tarafından alınan bisiklet, Bafra Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı İsmet İşmarcı ve Milli Eğitim Şube Müdürü Celal Karadeli ile birlikte teslim edildi. 

Milli Eğitim Şube Müdürü Celal Karadeli, bu etkinliğin sosyal dayanışma bünyesinde çok anlamlı olduğunu belirterek Bafra Fen Lisesi Spor kulübüne teşekkür etti.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Fen Lisesi Spor Kulübünden Sevindiren Bisiklet içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 1
Favicon
Yorumcu-93907

Fen lisesi spor kulübü öğretmen sema yıldız yönetiminde çok yararlı bir çalışmaya imza attılar.kendilerine ilçe milli eğitimmüdürlüğü olarak çok teşekkür ediyorum.minik buşranın sevincini anlatmaya sözcükler yetmedi...teşekkürler fenlisesinin duyarlı gençleri.teşkler sema hocam.