BAFRA

Bafra Fen Lisesi Satrançta Türkiye Şampiyonu

 
 1820
Bafra Fen Lisesi Satrançta Türkiye Şampiyonu - Türkiye Satranç Federasyonu tarafından gerçekleştirilen, Okul Sporları Satranç Türkiye Finallerinde” Bafra Fen Lisesi kız satranç takımı Türkiye şampiyonu oldu.
Bafra Haber

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından gerçekleştirilen, Okul Sporları Satranç Türkiye Finallerinde” Bafra Fen Lisesi kız satranç takımı Türkiye şampiyonu oldu.

İl birincisi olarak Samsun’ u temsilen Okul Sporları Satranç Trabzon Grup Yarışmalarında” birincilik elde eden  Satranç Kız Takımı sporcuları Beyzanur Koçer, Nurefşan Cebeci, Şeyda İrem Ediz, Buse Can, 2-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kütahya’da yapılan Okul Sporları Satranç Türkiye Finallerinde” açık ara farkla birinciliği elde ederek Türkiye Şampiyonu oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Fen Lisesi Satrançta Türkiye Şampiyonu haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 7
Favicon
Yorumcu-99512

Samsun liseler arası münazara şampiyonu olan bafra fen lisesinin bu başarısını sevinç ve gururla karşıladık. ekrem hocamızı, öğrencilerimizi ve okulumuzu tebrik ederim. s. cengiz

Cevap
Yorumcu-99568

Münazara yarışmasını katarak yaptığınız bu yorum ne kadar doğru bilemedim bu onların kendi başarısı gölgelemeye çalışır gibi olmuş biraz

Favicon
Yorumcu-99407

Bafra fen lisesini tebrik ediyorum birileri gibi tribünlere şov amaçlı oynamıyor .görsellikle suni başarı yaygaracılığı da yapmıyor adam gibi çıkıyor mücadelesini veriyor ve bileğinin hakkıyla başarıyı tevazu ile kamuoyuyla paylaşıyor.bravo grurumuz ilçemizin gruru.tebrikler öğrenci ve öğretmenlerine ve tevazu sahibi okul yönetimi..

Cevap
Yorumcu-99556

Hocam, öncelikle tebrik ederim. ancak başka kurumlara laf sokmaya çalışmak bir eğitimciye yakışmaz. kalbinizin kirliliği ve kıskançlığınızı böyle bir güzel haberin altına yakışmamış. allah size akıl firik versin. öğrencilerinizin başarıları artarak devam etsin.

Favicon
Yorumcu-99504

Bafra'mızın gururu...tebrikler...

Daha Fazla Yorum