BAFRA

Bafra Fen Lisesi Satranç Bölge Şampiyonası Birincisi

 
 1483
Bafra Fen LisesiSatranç Bölge Şampiyonası Birincisi - Bafra Fen Lisesi Satranç’ta Samsun
birinciliğinin ardından katıldığı Bölge Şampiyonasından birincilikle döndü.
Bafra Haber

Bafra Fen Lisesi Satranç’ta Samsun birinciliğinin ardından katıldığı Bölge Şampiyonasından birincilikle döndü.

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından ve Spor Genel Müdürlüğü ile gerçekleştirilen "Okul Sporları Satranç Trabzon Grup Yarışmaları” 28.03.2018 tarihinde başladı ve 01.04.2018 Pazar günü “Trabzon Beşirli Tenis Kompleksi Satranç Salonunda” son tur maçları ile tamamlandı.

6 kategoride büyük bir coşkuyla gerçekleşen Okul Sporları Trabzon Grup Yarışmalarında 1. Olan Bafra Fen Lisesi Satranç Takımı, 2-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kütahya´da gerçekleştirilecek “Okul Sporları Satranç Türkiye Finalleri”nde mücadele etmeye hak kazandı

Trabzon’da gerçekleştirilen Turnuvada dereceye giren takımların ve sporcuların ödüllerini, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Şube Müdürü Yusuf Çebi verdi.

Okul Müdürü Kadir Albayrak "Turnuvaya katılan sporcularımızı ve hocamız Ekrem Pehlivan’ ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıca, başta okul takımımız olmak üzere Finallerde yarışacak tüm takımlara şimdiden başarılar dileriz. " dedi.

Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Fen Lisesi Satranç Bölge Şampiyonası Birincisi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-99611

Yeter artık şu fen lisesi öğrencilerine ilk önce projen var mı diye sorun. çocukları ot gibi yaşatmaya mahkum ediyorsunuz. tebrik ederim. başarıyorsunuz da zaten.

Favicon
Yorumcu-96422

Akademik başarı ne alemde... fen lisesi

Favicon
Yorumcu-98501

Tebrikler.bir çok özel okulu geçmişler.