BAFRA

Bafra Fen Lisesi Öğrencilerinden Beslenme Dostu Okul Ziyareti

 
 1232
Bafra Fen Lisesi ÖğrencilerindenBeslenme Dostu Okul Ziyareti - Bafra Fen Lisesi öğrencileri  “Beslenme Dostu Okul” kapsamında Beden eğitimi öğretmeni Sema Nur Çelebi rehberliğinde Bafra İsmet İnönü İlkokulu’na ziyarette bulundu.
Bafra Haber

Bafra Fen Lisesi öğrencileri  “Beslenme Dostu Okul” kapsamında Beden eğitimi öğretmeni Sema Nur Çelebi rehberliğinde Bafra İsmet İnönü İlkokulu’na ziyarette bulundu.

"Beslenme Dostu Okul" kapsamında yapılan ziyarette, Bafra Fen Lisesi öğrencisi Funda Nisa Yıldız 2,3 ve 4.sınıf öğrencilerine yönelik sağlıklı beslenme ve spor konulu bir sunum yaptı. 

Sunumun ardından öğrencilerde sağlıklı beslenme farkındalığı oluşturmak için elma ve yoğurt yeme yarışması yapıldı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere yoğurt hediye edildi. Yarışmaların ardından müzik eşliğinde öğrenciler spor yaptılar. Beden eğitimi öğretmeni Sema Nur Çelebi ve Fen Lisesi öğrencileri davet için, İsmet İnönü İlkokulu müdürü Şerafettin Şahin’e ve sınıf öğretmeni Gülüzar Çakır’a teşekkür etti. Toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından ziyaret sonlandırıldı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Fen Lisesi Öğrencilerinden Beslenme Dostu Okul Ziyareti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-114020
12 Ocak 2019
22:13
  • Yorumcu-114020
  • 12 Ocak 2019
  • 22:13

Aman ne haber ne haber..bu okul müdürlerinin saçma sapan şova dayalı projeleri yokmu..iyiki bu projeler var yoksa bafra haber bu kadar haberi nerden bulacaktı..