BAFRA

Bafra Düzköy Derneği Kadın Kollarından Edirne’ye Kültür Gezisi

 
 558
Bafra Düzköy DerneğiKadın Kollarından Edirne’ye Kültür Gezisi - Bafra Düzköylüler Derneği Kadın Kolları olarak  “2019Yılı Kültür Gezisi ” etkinliği kapsamında Edirne’ye gezi düzenledi.
Bafra Haber

Bafra Düzköylüler Derneği Kadın Kolları olarak  “2019Yılı Kültür Gezisi ” etkinliği kapsamında Edirne’ye gezi düzenledi.

Düzköylüler Derneği, 2019 yılı içersin de gerçekleştirmeyi taahhüt ettiği  Edirne Kültür gezisini dün gerçekleştirdi.

Kafile Başkanlığını Bafra Düzköy Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Ekiz ve Kadın Kolları Başkanı Nurcihan Ekiz’ in yaptığı gezi programında, Düzköylülerin yoğun katılım gösterdiği program, Edirne’nin tarihi ve kültürel yerlerinin ziyaretleri ile gerçekleştirildi.

Program ile ilgili açıklama yapan, Bafra Düzköy Dernek Başkanı Kerem Alışkan, “Edirne’ye yaptığımız bu ziyaretimiz sonucunda hemşerilerimizin kültürel bilgileri  yerinde bizzat alması ve geçmiş tarihimiz ile gerçekleşen efsaneleri yerinde görmesi açısından çok verimli olmuştur. Yaptığımız bu programa destek vererek  desteklerini esirgemeyen,  Kâğıthane Belediye Başkanımız Mevlüt Öztekin’e, Bafra Düzköy Derneği Kadın Kolları Başkanı Nurcihan Ekiz’e, Başkan Yardımcımız Hasan İkiz’e ve programa gelerek katkı sağlayan Düzköylü kadınlarımıza şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ederim.

#bafra0# Düzköy Derneği Kadın Kolları Başkanı Nurcihan Ekiz ise “ Düzköylü kadınlar olarak bizlere güzel programlar sağlayan değerli Başkanımız Kerem Alışkan’ a teşekkür ederim.” dedi.

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Düzköy Derneği Kadın Kollarından Edirne’ye Kültür Gezisi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0