GÜNDEM

Bafra dört mevsim çiçek bahçesi

   |   
 320
Bafra dört mevsim çiçek bahçesi
 - Bafra Belediyesi, kent merkezinin farklı noktalarında gerçekleştirdiği çiçeklendirme çalışmaları ile cadde ve sokaklara mevsimin renklerini taşıyor.
IHA

Bafra Belediyesi, kent merkezinin farklı noktalarında gerçekleştirdiği çiçeklendirme çalışmaları ile cadde ve sokaklara mevsimin renklerini taşıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte çiçek dikimine ağırlık verildi. Mevsimsel olarak bu dönemde dikilen çiçekler, meydan, park, kavşak, meydan ve yol kenarlarını süslemeye başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda; ilçe girişi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, parklar, kavşak ve refüjlerde rengârenk çiçekler dikildi.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, şunları söyledi:
“Şehrimizi güzel bir görüntüye kavuşturmaya çalışıyoruz. Ekiplerimiz 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, parklar, kavşak ve refüjlerde çiçeklendirme çalışmalarına devam ederek, mevsime uygun çiçekleri toprakla buluşturuluyor. Amacımız kent estetiğine daha güzel bir görüntü kazandırmak. Baframızın çeşitli noktalarında bu tür güzelleştirme çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra dört mevsim çiçek bahçesi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-94215
29 Haziran 2020
11:50
  • Yorumcu-94215
  • 29 Haziran 2020
  • 11:50

Tebrikler bafra cicek bahcesi olsun cam agacları defne agacları akasya agacları dikilsın saygı deger baskanım heryer beton beton yıgınlarına bakmaktan usandık bulvara iki yolun arasına büyük cam agacları defne agacları dikin istanbulda kozyatagı agaclık püfür püfür esiyor heryer yesillik agaclarla dolu six sizde getirin agac ve büyük agaclardan bulvarın girisine dikin saygılarımla bir dost bafralı