BAFRA

Bafra’daki Nisan Ayında Bedava Kömür Dağıtımı Seçim Yatırımı mı?

 
 3127
Bafra’daki Nisan Ayında BedavaKömür Dağıtımı Seçim Yatırımı mı? - Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafındanNisan ayında kamyonlar ile dağıtılan bedava kömürler vatandaşlar arasında seçimyatırımı olarak algılandı.
Bafra Haber

Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafındanNisan ayında kamyonlar ile dağıtılan bedava kömürler vatandaşlar arasında seçimyatırımı olarak algılandı.

Bedava kömür dağıtımını fotoğraflayan vatandaşlar, “24 derece sıcakta kömür dağıtımı?” şeklinde imalı cümleler ile sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Bugüne kadar bu mevsimde kömür dağıtımına şahit olmayan Bafralılar, kömür dağıtımını seçim yatırımı olarak değerlendirdi.

Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkili Nisan ayında bedava kömür dağıtımı hakkında yaptığı açıklamada, “Ocak ayında alınan karar ile Bafra’da kömür dağıtımı olarak Nisan Mayıs ayları belirlendi. İhalesi de Mart ayında yapıldı ve kömür dağıtımı başladı.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’daki Nisan Ayında Bedava Kömür Dağıtımı Seçim Yatırımı mı? haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 31
Favicon
Yorumcu-99193

Toplam nüfüsun yaklaşık 1/8 i yani yaklaşık 10 milyon kişi sosyal yardımlarla yaşıyor.türkiye 2017 yılı büyüme oranı 7.5 civarıymış.işsizlik sayısı işkura kayıtlı 10.5 milyon.kayıtlı olmayan iş arayanlar hariç.siz iktidara devlete bağımlı seçmen istemiyorsanız işsizliği düşürmeye çalışır yardıma muhtaç sayısını azaltırsınız.ama yapılan tam tersi kamu kurumları özelleştirilip işsizler ordusuna yeni neferler katıyorsunuz.hak arayan çalışan çalışmayan çalışıp özlük ve yaşam haklarını savunanlara karşı patronlardan yana ohal i kullanıyorsunuz.sonra o işsiz yadaişinden olanları 2 torba kömür makarna ile oyalıyorsunuz.bunu yazıncada muhalif oluyoruz öylemi?neymiş koca kurum olmuş evet koca bir yoksulluk yoksunluk ordusu yarattınız şimdi o kaymakamlığa sığmıyorlar

Cevap
Yorumcu-99419

@yorumcu-93913 anlatamıyorsun nedeni ordan nemalanıyorlar.

Cevap
Yorumcu-97608

Dediklerini anlamazlar anlamak istemezler

Cevap
Yorumcu-95196

Yaaa arkadaş avrupa bunu 50 yıldır yapıyor. çocuk parası, kira yardımı, hasta bakımı, şunu söylesen anlarım bunlar daha iyi olsun daha kaliteli olsun. bu zihniyet çok yanlış . olmasın ihtiyaç sahıplerıne görmemek olur mu ? solculuk var mı ? dinde yeri var mı ? insanlık da yeri var mi ?

Cevap
Yorumcu-93913

Agzina saglik gelde bu akpye oy verenlere anlat.buda bunlara kapak olsun.

Favicon
Yorumcu-98288

Meyve veren ağacı taşlarlar misali. muhalefet beyinler siz dağattınız da kömür biz almadık mı ??? avrupada 50 yıldır varmış . tabi ya bu ülkeyi 50 yıldır akp yönetiyor ya. şimdi seçim çalışması yapıyor. valla beyin bedava

Cevap
Yorumcu-99419

Bedava sanıp aldığın kömürün karşılığında oy verdiğin için inşallah mahşerde karşılaşacağız

Favicon
Yorumcu-99525

Garibana yaradı bu iş geçen sene ıslak ıslak aldılar çok geç verdiler kömür yok dediler yazın kömür dagıtan belediye yeni başkan gelsin oda kışın dormuma dagıtırgaribana resmen alay ediyorlar insanlarla

Daha Fazla Yorum