BAFRA

Bafra’daki Nisan Ayında Bedava Kömür Dağıtımı Seçim Yatırımı mı?

 
 2987
Bafra’daki Nisan Ayında BedavaKömür Dağıtımı Seçim Yatırımı mı? - Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafındanNisan ayında kamyonlar ile dağıtılan bedava kömürler vatandaşlar arasında seçimyatırımı olarak algılandı.
Bafra Haber

Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafındanNisan ayında kamyonlar ile dağıtılan bedava kömürler vatandaşlar arasında seçimyatırımı olarak algılandı.

Bedava kömür dağıtımını fotoğraflayan vatandaşlar, “24 derece sıcakta kömür dağıtımı?” şeklinde imalı cümleler ile sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Bugüne kadar bu mevsimde kömür dağıtımına şahit olmayan Bafralılar, kömür dağıtımını seçim yatırımı olarak değerlendirdi.

Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkili Nisan ayında bedava kömür dağıtımı hakkında yaptığı açıklamada, “Ocak ayında alınan karar ile Bafra’da kömür dağıtımı olarak Nisan Mayıs ayları belirlendi. İhalesi de Mart ayında yapıldı ve kömür dağıtımı başladı.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’daki Nisan Ayında Bedava Kömür Dağıtımı Seçim Yatırımı mı? haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 31
Yorum Cevaplama Modülümüz AKTİF EDİLMİŞTİR
Favicon
Yorumcu-99525

Garibana yaradı bu iş geçen sene ıslak ıslak aldılar çok geç verdiler kömür yok dediler yazın kömür dagıtan belediye yeni başkan gelsin oda kışın dormuma dagıtırgaribana resmen alay ediyorlar insanlarla

Favicon
Yorumcu-99378

Vay be bu günleride gördük.arkadaş doğru demiş soğuk su daha makbul olurdu;)

Favicon
Yorumcu-99226

Abi ya bence bu havalar allahın izniyle sıcak olacak bence soğuk su dağıtımı olsa

Daha Fazla Yorum