BAFRA

Bafra’da Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor

 
 552
Bafra’da Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor - Bafra Belediyesi, okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte ücretsiz Yaz Spor Okullarını 6 branşta başlatıyor.
IHA

Bafra Belediyesi, okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte ücretsiz Yaz Spor Okullarını 6 branşta başlatıyor.

Çocukların tatilde boş zamanlarını değerlendirerek, spora ilgilerinin artırılması için belediye tarafından her yıl düzenlenen Yaz Spor Okullarının kayıtları devam ediyor. 24 Haziran 2019 Pazartesi günü başlayacak olan Yaz Spor Okullarında, 6 branşta kurs verilecek.


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç bu yıl da Yaz Spor Okullarına ilginin oldukça yüksek olduğunu belirterek konu hakkında şunları söyledi: “7-14 yaş çocuklarımıza hitap eden Yaz Spor Okullarımızın kayıtları devam ediyor. Kayıtlar Eski Kapalı Spor Salonunda görevli arkadaşlarımız tarafından alınıyor. Çocuklarımızın kurs göreceği Yaz Spor Okullarında futbol, yüzme, basketbol, voleybol, güreş ve jimnastik dallarında faaliyet olacak. Antrenör olarak futbolda Yusuf Danışmaz, basketbolda Nizamettin Taşçı, yüzmede Yücel Cengiz, voleybolda Volkan Karaman, güreşte Muhammet Kurtbey, Jimnastikte ise Tamer Turan görev alacak.”
Çocukların boş zamanlarını iyi bir şekilde değerlendirmesi için Yaz Spor Okullarının iyi bir avantaj sağladığını belirten Başkan Kılıç, “Çocuklarımızın sportif faaliyetlere ilgi göstermesi ve her yıl bu ilginin artması bizleri mutlu ediyor” dedi.

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-123114
14 Haziran 2019
13:12
  • Yorumcu-123114
  • 14 Haziran 2019
  • 13:12

Çok dogru; voleybol, basketle zaten yapamıyorlar bunun yerıne 200 şer kışı çalıştırsınlar. hıç yoktan cocuklar eglenır. sokaktan ınternetten kurtarır

User defaultYorumcu-122584
14 Haziran 2019
00:22
  • Yorumcu-122584
  • 14 Haziran 2019
  • 00:22

Belediye yaz kış spor okulu yapmalıdır. kulüpçülük olmuyor. o iş zor ama bunu hakkıyla çok güzel yapar