BAFRA

Bafra'da Silahlı Saldırıda Vurulan Şahıs Kurtarılamadı

 
 14854
Bafra'da Silahlı SaldırıdaVurulan Şahıs Kurtarılamadı - Samsun’un Bafra ilçesinde silahla yaralanan Murat Kılıç hayatını kaybetti.
Bafra Haber

Samsun’un Bafra ilçesinde silahla yaralanan Murat Kılıç hayatını kaybetti.

Fevzi Çakmak Mahallesi Cem Sultan 2. Sokak'ta meydana gelen olayda A.Ş’nin kullandığı hareket halinde bulunan 55 NS 388 plakalı otomobile daha önceden aralarında husumet bulunan  M.Ö. tarafından  4 el silahla ateş edildi.

Olay yerinden hızla uzaklaşan otomobilin arka koltuğunda oturan Murat Kılıç'a (31) kurşunlardan biri isabet etti.

Sırtından kalbine giren kurşunla ağır yaralanan Murat Kılıç, içinde bulunduğu otomobil ile Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada kalbi duran Murat Kılıç yapılan ilk müdahale ile yeniden hayata döndürülerek Samsun Ondokuz Mayıs Ünüversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Tedavi altına alınan Murat Kılıç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

  Olay sonrası kaçan M.Ö’yü yakalamak için polis çalışma başlattı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra'da Silahlı Saldırıda Vurulan Şahıs Kurtarılamadı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 30
Favicon
Yorumcu-96309

A. s veya m a veya m ö bize ne sorumlusundan iki gecedir ve bu üçüncü gece o bebe babasını koklayamadan öpücüğünden nasiplenemeden uyuyo babası yok sorumlusu vicdanıyla başbaşa allah var gam yok

Favicon
Yorumcu-96282

Bafra bunun gibi asgari beyinli,düşüncesiz,patavatsız,vatana millete ve kendine hayrı olmayan; sırf populist 'güçlü' diye saygı duyulan içi boş fıçıların sonunu elbette getirecektir.burası artık birtakım karaktersiz ve benliksiz zatların ..... diye vasıflandırdığı kişilerin kafasına göre tabanca,bıçak kullandığı insan mezbahanesi değil.bu gibilerinin ve şakşakçılarının sonunun gelmesi dileğiyle.

Favicon
Yorumcu-96254

Aslan gibi adam dağ gibi adam gitti bunun sorumlusu a.. s...

Daha Fazla Yorum