BAFRA

Bafra’da Şehitlere Saygı Ve Bahar Kalkanı Harekatına Destek Yürüyüşü Düzenlenecek

 
 2764
Bafra’da Şehitlere Saygı Ve BaharKalkanı Harekatına Destek Yürüyüşü Düzenlenecek - Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şubesi tarafından “Şehitlere saygı ve Bahar Kalkanı Harekatına Destek Yürüyüşü düzenlendi. 
Bafra Haber

Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şubesi tarafından “Şehitlere saygı ve Bahar Kalkanı Harekatına Destek Yürüyüşü düzenlendi. 

Bafra Protokolünün de katılması beklenen yürüyüş, 7 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek. Vakfın Kızılırmak Mahallesi Ahmet Çavuş Sokak’taki binası önünde saat 16.30’da toplanılıp, Beşyol, Yaşardoğu Caddesi, Tekel Caddesi ve Kadı Çeşmesi üzerinden Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önüne kadar yürüyüş yapılıp burada basın açıklaması yapılacak. 

Yürüyüş ile ilgili Vakıf’tan yapılan açıklamada şunlar söylendi: Suriye nin İdlib bölgesinde barışı sağlamak amacıyla görev yapan Mehmetçiğimize, Suriye rejim güçlerince düzenlenen alçakça saldırıda şehit olan kahramanlarımızı anmak, Bahar Kalkanı Harekâtı’na  destek olmak amacıyla Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı #bafra0# Şubesi öncülüğünde kamu kurumlarımızın, siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve halkımızın katılımıyla 07 Mart 2020 Cumartesi günü Saat 16.30 da Kızılırmak Mahallesi Ahmet Çavuş Sokak’ta bulunan vakıf binamızın önünde toplanarak kortej eşliğinde  Beşyol - Yaşardoğu caddesi  - Tekel caddesi - Kadı Çeşmesi güzergâhından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önüne kadar yürüyüş ve basın açıklaması yapılacaktır. Katılımınızdan onur  duyarız.
Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şubesi


  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da Şehitlere Saygı Ve Bahar Kalkanı Harekatına Destek Yürüyüşü Düzenlenecek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0