BAFRA GÜNDEM

Bafra'da Okul Servis Sürücüsü Bilgilendirme Toplantısı

 
 1291
Bafra'da Okul ServisSürücüsü Bilgilendirme Toplantısı - Samsun’un Bafra ilçesinde taşımalı eğitim kapsamında öğrenci servisi hizmeti yapan şoförlere yönelik “Taşıma Esnasında Uyulacak Kurallar ve Gösterilecek Davranışlar’ konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.
IHA

Samsun’un Bafra ilçesinde taşımalı eğitim kapsamında öğrenci servisi hizmeti yapan şoförlere yönelik “Taşıma Esnasında Uyulacak Kurallar ve Gösterilecek Davranışlar’ konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı merkez ve kırsal mahallelerde taşıma merkezlerine, taşımalı eğitim kapsamında öğrenci servisi hizmeti yapan servis şoförlerine yönelik bilgilendirme toplantısı Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu başkanlığında müftülük toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Toplantı öncesi konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Katipoğlu, "Sizlerle yol arkadaşıyız. Çok önemli bir işi, eğitim öğretim faaliyetlerini belkide en önemli ayağını sizlerle beraber yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız iş çok önemli ve ciddi bir iş çünkü can taşıyorsunuz, evlatlarımızı taşıyorsunuz. 5 bin öğrenciyi taşıyoruz. 25 bin öğrencinin beşte biri taşımalı Bafra’da. Sizlerle birlikte sağlıklı bir şekilde taşıma gayreti içerisindeyiz. Her öğrenci bizim canımızdır. Sizden bizim milli eğitim olarak öğrencilerimizi sağlıklı bir şekilde okullara bırakılıp, okullardan alınıp sağlıklı bir şekilde evlerine bırakmak”dedi.
#bafra1# İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekiplerince servis sürücüleri taşıma esnasında uyulacak kurallar ve gösterilecek davranışlar konusunda bilgilendirildi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra'da Okul Servis Sürücüsü Bilgilendirme Toplantısı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-130603
08 Ekim 2019
00:01
  • Yorumcu-130603
  • 08 Ekim 2019
  • 00:01

Bilgi veriliyor ama kontrol yok millet 2 servisi tek arabayla taşıyor çocukların içine yolcu alıyor kurallar sadece sözde kalıyor kontrol eteceksin

User defaultYorumcu-130584
07 Ekim 2019
16:37
  • Yorumcu-130584
  • 07 Ekim 2019
  • 16:37

Ahmet albayrak abımıze selamalar kurallara uymayanları ötürrür kemalpaşalı z