BAFRA GÜNDEM

Bafra’da öğretmenlere verilen eğitim semineri sona erdi

 
 2168
Bafra’da öğretmenlere verileneğitim semineri sona erdi - Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde öğretmenlere yönelik verilen ‘Trafik Eğitim Semineri’ sona erdi.
IHA

Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde öğretmenlere yönelik verilen ‘Trafik Eğitim Semineri’ sona erdi.

Müftülük Konferans Salonunda yaşam için kısa bir mola sloganı başlığı altında İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanı Jandarma Başçavuş Mustafa Çakmak ile İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğinde görevli trafik polisi Mustafa Karaca tarafından, ilçe merkezinde resmi ve özel okullarda görev yapan öğretmenlere yönelik verilen trafik eğitimleri sona erdi. İlçe genelinde görevli bin 562 öğretmene seminer verildi. Seminerde emniyet kemeri, cep telefonu, şerit ihlali ve makas atma ile okul servis araçları konuları üzerinde durularak broşür dağıtıldı.
Cumhurbaşkanlığı’nın 100 günlük icraat programı kapsamında İçişleri Bakanlığı trafik kazalarını önleme planı çerçevesinde trafik güvenliğinde 2023 hedefleri doğrultusunda farkındalığın artırılması ve alınan tedbirlerle yaralamalı ve ölümlü trafik kazalarının azaltılması hedefleniyor.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da öğretmenlere verilen eğitim semineri sona erdi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-105916
13 Eylül 2018
20:11
  • Yorumcu-105916
  • 13 Eylül 2018
  • 20:11

Sürücü belgesi verme yetkisi m.e.b.tarafından gerşekleştirilirken öğretmenlere trafik eğitim seminerini neden polis ve jandarma veriyor?....