BAFRA

Bafra’da ‘karayolu Güvenliği Ve Trafik Haftası’ Etkinlikleri

 
 1428
Bafra’da ‘karayolu GüvenliğiVe Trafik Haftası’ Etkinlikleri - Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın sloganı kapsamında hazırlanan 2019 yılı Karayolu Trafik haftası Bafra’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. 
Bafra Haber

Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın sloganı kapsamında hazırlanan 2019 yılı Karayolu Trafik haftası Bafra’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

Bafra Kaymakamlığınca yürütülen Güvenli Gelecek Çocuklarla gelecek projesi kapsamında spot filmlerde rol almış çocuklara ve ailelerine ödülleri taktim edildi. 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında farkındalık oluşturmak için Kent Meydanında stant açtı. Kurumların tanıtım ve faaliyetlerinin anlatıldığı çeşitli ekipmanlar tanıtıldı. Emniyet kemerinin önemi simülasyon gösterisi ile uygulamalı olarak gösterildi. 

Karayolu Trafik Haftası etkinliği programına, #bafra2# Kaymakam vekili Fikret Zaman, Bafra Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Erbaş, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da ‘karayolu Güvenliği Ve Trafik Haftası’ Etkinlikleri içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-120458
09 Mayıs 2019
18:40
  • Yorumcu-120458
  • 09 Mayıs 2019
  • 18:40

Sağ olun kara yolunu kullanamıyoruz ki radar ve denetim yani mutlu ve özgür değiliz niye diye soruyoruz saygıdeğer yetkililere burası pilot bölge suç oranı yüksek diyorlar ama biz suc islemiyoruzki trafik haftamız kutlu olsun