BAFRA

Bafra'da Huzur Operayonu 

 
 9143
Bafra'da Huzur Operayonu  - Samsun’un Bafra ilçesinde, Huzur-5 operasyonu uygulaması kapsamında umuma açık alanlarda denetimler yapıldı. 
Bafra Haber

Samsun’un Bafra ilçesinde, Huzur-5 operasyonu uygulaması kapsamında umuma açık alanlarda denetimler yapıldı. 

Huzur-5 operasyonu kapsamında, Bafra'da 110 Polisin katılımıyla geniş kapsamlı huzur operasyonu düzenlendi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kamu düzeninin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi ile halkın güven ve huzurunun devamının sağlanması amacıyla, polis ekiplerince huzur operasyonu gerçekleştirildi. Kızılırmak Sedde boyu başta olmak  üzere, halka açık mekanlarda ve eğlence yerlerinde yapılan asayiş uygulamasında çok sayıda güvenlik görevlisi katıldı. 500 kişi sorgulandı, 4 aranan şahıs, kimliği olmayan bir yabancı uyruklu kadın yakalanırken, bir de kayıp olarak aranan şahıs bulundu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince halkın güven ve huzurunun sağlanmasına yönelik çalışmaların aralıksız olarak sürdürüleceği bildirildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra'da Huzur Operayonu  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-105863

Bafrada kimse polisine askerine sırtını dönmez gerekeni elbet memurlar yapar yakalanan şahıslarda yaptıkları suçu kabullenip cezasına katlanır

Favicon
Yorumcu-105840

Daha nelere rastlanıldı kim bilir göz ardı edildi bafra polisine zarre kadar güvenim yok birileri can verecek de ozaman gelecekler olan gariban bekçilere oluyor

Favicon
Yorumcu-104422

Nasıl olmuş hayret. emniyet mensubları değerli zamanlarını harcamışlar. artıkın bu uzunca bir zaman uyumaya kafi gelir. salla başını al maaşını. bafra teksas olmuş kimin umurunda. bafranın birimlerinde, özelliklede belediye ve tapu işlemlerinde korkunç bir fetö yapılanması tahmin ediliyor. bafrada devletle millet karşı karşıya getirilmek isteniyor. yakında kokusu çıkarsa hiç şaşmayın.

Cevap
Yorumcu-105854

Bafrada devlet ve millet karşı karşıya gelirse o savaşın kazananı bafra olur

Cevap
Yorumcu-105849

Bizim bafradan bahsediyosak senin bahsettigin yeri ben cikaramadim kardes sen nerelisin.