BAFRA

Bafra’da gelişigüzel moloz atanlara müsamaha yok

 
 1331
Bafra’da gelişigüzel moloz atanlara müsamaha yok - Bafra Belediyesi, yol kenarlarına, kaldırımlara, ormanlık ve yeşil alanlara gelişigüzel moloz dökenlere karşı yeni mücadele başlattı.
IHA

Bafra Belediyesi, yol kenarlarına, kaldırımlara, ormanlık ve yeşil alanlara gelişigüzel moloz dökenlere karşı yeni mücadele başlattı.

Belediye yetkilileri kaçak dökümün devam ettiğine dikkat çekip cezaları hatırlattı. Bu noktada şehir içine moloz döken vatandaş, Bafra Belediyesi zabıta ekiplerince yakalanıp, döktüğü alandaki inşaat atıklarını bulunduğu alandan aldırılıp belediyece belirlenen moloz atma noktasına götürmesi sağlandı. Şehir merkezinde benzer sorunların sık sık yaşandığını ifade eden belediye yetkilileri, benzer olaylara müsaade edilmeyeceğinin altını çizerek kanuni yaptırımların uygulanacağını belirtiler.
İnşaat sektörünün yoğun olarak yaşandığı ilçede Bafra Belediyesi moloz atma alanı olarak mezbaha yolu üzerinde Ada mevkisi eski çöp alanını belirlemiş ve söz konusu atıkların bu alana boşaltılmasını istemişti.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da gelişigüzel moloz atanlara müsamaha yok içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-105228
03 Ekim 2018
20:23
  • Yorumcu-105228
  • 03 Ekim 2018
  • 20:23

Belediyenin kanalizasyon baglantısı yapan ekibi ismetpaşa mahallesinde moloarsaya atıp gitdi pesine su baglantısı yaptılar oda aynımolozları ve çamurları uyarılara ragmen