BAFRA

Bafra'da Daeş Operasyonu

 
 6304
Bafra'da Daeş Operasyonu - Samsun'un Bafra ilçesinde yabancı uyruklu 7 kişi DEAŞ üyesiiddiası ile gözaltına alındı.
Bafra Haber

Samsun'un Bafra ilçesinde yabancı uyruklu 7 kişi DEAŞ üyesiiddiası ile gözaltına alındı.

Samsun Terörle Mücadele TEM şube müdürlüğü ekipleri ve Bafra ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Bafra'da daha önceden belirlenen evlere sabah erken saatlerde Özel Harekât polislerinin desteği ile operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda DEAŞ üyesi olduğu iddia edilen 1'i kadın 7 kişi gözaltına alındı. Evde yapılan aramalarda DAEŞ örgütüne ait belgeler ve bazı krokiler ele geçirildi. Gözaltına alınan 7 kişi Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra'da Daeş Operasyonu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 7
Favicon

Bafraya da sızmışlar nerde o klavye kabadayilari. bafrada terörist istemiyorum ayağına yatan sözde dindarlar. hadi bekliyorum yorumları.

Cevap
Yorumcu-105829

Kimmiş o klavye kabadayıları..

Cevap
Yorumcu-105580

Sorun dillerini anlamamakta kafalarından ne geçtiği düşünce yapısının ne olduğunu çözersek sorun biraz daha hafifler gibi

Cevap
Yorumcu-105562

Sözde vatansever....

Cevap
Yorumcu-105554

Hangi ruh haliyle bunları yazıyorsun. ne alaka dindarlikla.. sizleri görünce kusasim geliyor.. birde 4 kişi beğenmiş.. neyin kafasını yaşıyorsun...

Daha Fazla Cevap Göster
Favicon
Yorumcu-105599

Kimlikbilgileriniverinkimmis bunlar

Favicon
Yorumcu-105592

Olayın ciddiyetinden yoksunmuş gibi birilerine fatura kesme bahanelerini bırakalım.gerçekten ortada ciddi bir durum söz konusu.teröristin dini dili milliyeti olmaz.görev sadece güvenlik güçlerimizle bitmiyor.hepimiz taşın altına elimizi sokmak zorundayız.

Daha Fazla Yorum