BAFRA GÜNDEM

Bafra’da Çeltik Turnuvası sona erdi

 
 1188
Bafra’da Çeltik Turnuvası sona erdi - Samsun’un Bafra’da ilçesinde düzenlenen 2. Çeltik Futbol Turnuvası’nda şampiyon Sarıköy Mahallesi oldu.
IHA

Samsun’un Bafra’da ilçesinde düzenlenen 2. Çeltik Futbol Turnuvası’nda şampiyon Sarıköy Mahallesi oldu.

Şampiyon Sarıköy Mahallesi’nin kupa ve madalyaları Kaymakam Ali Fuat Türkel ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç tarafından verildi.
Bafra Kaymakamlığı Çeltik Komisyonu Başkanlığı tarafından mahalleler arasında birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen 2. Çeltik Futbol Turnuvası sona erdi. 18 mahalle takımının katılımıyla 29 Ekim’de başlayan turnuvanın finalinde Sarıköy ve Koşuköy Mahalleleri karşılaştı. Müsabakayı 2-1 kazanan Sarıköy Mahallesi şampiyon oldu. Müsabakayı 2-1 kaybeden Koşu Mahallesi ikinciliği elde eti. Turnuvada birinciliği kazanan Sarıköy Mahallesi’nin kupa ve madalyaları Kaymakam Ali Fuat Türkel ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç tarafından verildi. Turnuvada üçüncü Altınay Mahallesi olurken, Balıklar Mahallesi de dördüncü oldu.Turnuvanın en centilmen sporcusu Doğanca Mahallesi’nden Orhan Keleş ve en centilmen takım seçilen Gazibeyli Mahallesi’nin kupa ve madalyaları protokol tarafından verildi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da Çeltik Turnuvası sona erdi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0