BAFRA

Bafra’da Berber cinayeti: Gökhan Bel bıçaklanarak öldürüldü

 
 780
Bafra’da Berber cinayeti:Gökhan Bel bıçaklanarak öldürüldü - Samsun’un Bafra ilçesinde meydana gelen olayda, Gökhan Bel isimli berber bıçaklanarak öldürüldü.
Bafra Haber

Samsun’un Bafra ilçesinde meydana gelen olayda, Gökhan Bel isimli berber bıçaklanarak öldürüldü.

Olay Cumhuriyet Caddesi'nde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. 

Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Caddesi’nde bir berberde çalışan Gökhan Bel, bir müşterinin saçını yıkarken, iki genç kalabalık bir gurupla geldi ve Gökhan Bel ile tartıştı.

Tartışma kavgaya dönüştü ve gençler Gökhan Bel’e bıçakla saldırdı.

Kavgada Gökhan Bel isimli kişi göğsünden aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralandı. Ağır yaralı olarak Özel Medibafra Hastanesine sevk edilen Gökhan Bel tedavi altına alındı. Durumu çok ağır olan Gökhan Bel'e kan anonsu yapıldı ve Samsun'a sevk edilmek için ambulans hazır edildi. Gökhan Bel tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü. 
Yaralılar özel bir araçla tedavi olmak üzere Bafra Devlet Hastanesine götürüldü. Yaralıları götüren Ramazan Ç. isimli şahıs hastaneden uzaklaştı. Ramazan Ç.’nin iki gün önce Bafra Haber editörünü bıçaklayan kişi olduğu anlaşıldı.
Bıçaklı saldırı olayını gerçekleştiren kişilerin Dededağ köyünden Halit ve Cesur Yüksel isimli kardeşler olduğu öğrenildi.

Yaralılar OMÜ Tıp Fakültesine sevk edildi. Yaralı saldırganlar hastaneden firar etti. Polis firari gençlerin yakalanması için çalışma başlattı.

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da Berber cinayeti: Gökhan Bel bıçaklanarak öldürüldü içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0