BAFRA

Bafra’da 2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı Yapıldı

 
 1475
Bafra’da 2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı Yapıldı - Bafra ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Bafra Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı.
Bafra Haber

Bafra ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Bafra Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 150 idareci ve öğretmenin görev aldığı çalıştayda, Milli Eğitim Bakanlığının 2023 vizyonu doğrultusunda oluşturulan 18 masada çalışan öğretmen ve idareciler; Veriye dayalı yönetim, Ölçme ve değerlendirme, İnsan Kaynaklarının geliştirilmesi ve yönetimi, Okulların finansmanı, Teftiş ve kurumsal Rehberlik hizmetleri, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık, Özel eğitim, Özel yetenek, Yabancı dil eğitimi, Öğrenme süreçlerinde dijital içerik ve beceri destekli dönüşüm, Erken çocukluk, Temel eğitim, Orta öğretim ve teknik eğitim liseleri,  Özel eğitim, Hayat boyu öğrenme konularında sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu yaptığı açıklamada, “Çalıştayda görev alan tüm personelimize ve çalıştaya ev sahipliği yapan Bafra Anadolu Lisesi idare ve personeline teşekkür ediyoruz. “ dedi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da 2023 Eğitim Vizyon Çalıştayı Yapıldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0