BAFRA

Bafra Çözüm Kolejinden "Şimdi Bir Hayata Dokun" Sosyal Farkındalık Projesi!

 
 1332
Bafra Çözüm Kolejinden "Şimdi BirHayata Dokun" Sosyal Farkındalık Projesi! - Bafra Çözüm Koleji tarafından "Şimdi Bir Hayata Dokun" projesi ile hayır kolileri oluşturuldu ve Kolay Ortaokulunda okuyan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. 
Bafra Haber

Bafra Çözüm Koleji tarafından "Şimdi Bir Hayata Dokun" projesi ile hayır kolileri oluşturuldu ve Kolay Ortaokulunda okuyan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. 

Projeyi yürüten Rehber Öğretmen Merve Çelebi, “Bafra Çözüm Koleji olarak "Şimdi Bir Hayata Dokun" kampanyamız kapsamında öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile ramazanda yardıma muhtaç Müslüman kardeşlerimizin sofralarına konuk olmak onların dualarında yer alabilmek için sosyal farkındalık projesi başlattık. Bu kapsamda okulumuzda topladığımız gıda yardımlarını “Hayır Kolileri” haline getirerek Kolay Ortaokulunda ihtiyaç sahibi taşımalı eğitim gören öğrencilerimize dağıttık.” dedi. 

Okul Müdürü Mustafa Yürük, “Kampanyamıza katkı sunan ve emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Çözüm Kolejinden "Şimdi Bir Hayata Dokun" Sosyal Farkındalık Projesi! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0