BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesinden Şehit Yakınları, Gaziler Ve Aileleri İle İftar

 
 1250
Bafra Belediyesinden Şehit Yakınları,Gaziler Ve Aileleri İle İftar - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, şehit yakınları, gaziler ve ailelerine iftar yemeği verdi.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, şehit yakınları, gaziler ve ailelerine iftar yemeği verdi.

Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri’nde verilen iftar yemeği öncesinde masaları gezerek davetlileri ile tek tek ilgilendi. 

İftar yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kılıç şunları söyledi: “Ramazan Ayının müstesna gecelerinden birini sizlerle birlikte yaşamanın mutluluğu içerisindeyim. Bu vatan topraklarına göz diken hainlerin karşısında mücadele verirken canlarını feda eden kahramanlarımızın kıymetli aileleri ve yakınları, gazilerimiz ve çok değerli aileleri ile birlikte iftar sofrasına oturmak bizler için bir şereftir. Vatan ve milletimiz şehitlerimiz, gazilerimiz ve kıymetli ailelerine minnettardır. Bu akşam davetimize katılarak bizleri onurlandırdığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesile ile bütün şehitlerimizi minnetle yâd ediyor, Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum.” 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına Şehit Aileleri, Gaziler Dernekleri başkan ve yönetimlerinin yanı sıra  Kaymakam Ali Fuat Türkel, ilçe protokolü, Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 22.,23.,24. Dönem Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Ak Parti ilçe Başkanı İbrahim Semiz, İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demir, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Çamur, askerler, şehit yakınları, gaziler ve yakınları katıldı.

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesinden Şehit Yakınları, Gaziler Ve Aileleri İle İftar içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-95196
12 Haziran 2018
20:51
  • Yorumcu-95196
  • 12 Haziran 2018
  • 20:51

A sosyal başkan ekımı daha a sosyal önce müdürlerıne davranış dersı verdın