BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesinden Okullara Tiyatro

 
 675
Bafra Belediyesinden Okullara Tiyatro - Bafra Belediyesinin düzenlediği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı tiyatro etkinlikleri Yeşilyazı ve Üçpınar Mahalleleri ilk ve ortaokullarında yapıldı. Okul müdürleri Zekai Şahin ve Sefer Uslu etkinlik için Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e özellikle teşekkür ettiler.
Bafra Haber

Bafra Belediyesinin düzenlediği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı tiyatro etkinlikleri Yeşilyazı ve Üçpınar Mahalleleri ilk ve ortaokullarında yapıldı. Okul müdürleri Zekai Şahin ve Sefer Uslu etkinlik için Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e özellikle teşekkür ettiler.

Bafra Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığının onayladığı İbişin Maceraları Kukla ve İlizyonist gösterilerini okullarda göstermeye başladı. Bafra Belediyesi Kültür Müdürü Yusuf Danışmaz ve Öztürk Doğutaş bizzat okullara giderek gösterilerde okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerle beraber olarak organizasyonun en iyi şekilde gerçekleşmesini sağladılar. 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Belediyemiz Kültür Müdürlüğü tarafından sayısız kültür ve sanatsal faaliyetler düzenlenmektedir. İlçemizin sosyal hayatına önemli katkılar yapmaktayız. Son olarak Kültür Bakanlığı onaylı İbişin Maceraları Kukla ve İlizyonist gösterilerini okullarımızda sergilemeye başladık. Bu kukla tiyatro etkinliğinde öğrencilerimize trafik eğitimi ve çevre temizlik eğitimi verilmektedir. Okul müdürlerimiz Zekai Şahin ve Sefer Uslu beye, öğretmenlerimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum. Sevgili öğrencilerimizi gözlerinden öpüyor, velilerimize saygılarımı sunuyorum.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesinden Okullara Tiyatro içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
Yorumcu-95793
07 Şubat 2018
21:08
  • Yorumcu-95793
  • 07 Şubat 2018
  • 21:08

Çok güzel bir uygulama.. zihni başkanımızı tebrik ediyorum.. çok başarılı işlere imza atıyor.. belediyemizin aylık kültür programı yapıp dağıtmasını bekliyoruz