BAFRA

Bafra Belediyesinden Eski Otelin Altına İki Sosyal Hizmet

 
 3006
Bafra Belediyesinden Eski OtelinAltına İki Sosyal Hizmet - Hülya Yangın Ertekin - Bafra Belediyesi yanındaki daha önce otel olarak kullanılan binanın birinci katı, Engelli Koordinasyon Merkezi ve Kızılay Sabit Kan Merkezi olarak kullanılacak.
Bafra Haber

Hülya Yangın Ertekin - Bafra Belediyesi yanındaki daha önce otel olarak kullanılan binanın birinci katı, Engelli Koordinasyon Merkezi ve Kızılay Sabit Kan Merkezi olarak kullanılacak.

KIZILAY SABİT KAN MERKEZİ
Bafra Belediyesi ile Kızılay Kan Merkezi arasında yapılan protokol ile eski otelin birinci katının arka tarafı sabit Kızılay Kan Merkezi olarak kullanılacak. Bu çalışma ile artık Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Heykelinin önünde otobüs ile kan alımı yapılmayacak.

ENGELLİ KOORDİNASYON MERKEZİ

Bafra Belediyesi, eski otelin ön kısmını da Engelli Koordinasyon Merkezi olarak kullanacak. Bafra Sakatlar Derneği Başkanı Recep Köksal, Engelli Koordinasyon Merkezinin olumlu bir çalışma olduğunu, bundan sonra engelli vatandaşların çeşitli yardımlar konusunda Belediye ile direk irtibat kuracağını, engellilerin sorunlarının da tek merkezden organize edilebileceğini söyledi.

Bafra Belediyesi binada tadilat çalışması başlattı. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesinden Eski Otelin Altına İki Sosyal Hizmet içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0