BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesinden Baba Destek Programına Destek

   |   
 857
Bafra Belediyesinden Baba Destek Programına Destek - Bafra Belediyesi Basın - Bafra Belediyesi kısa adı AÇEV olan, Anne Çocuk Eğitim Vakfı ile işbirliği yaparak Baba Destek Programı düzenliyor.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi Basın - Bafra Belediyesi kısa adı AÇEV olan, Anne Çocuk Eğitim Vakfı ile işbirliği yaparak Baba Destek Programı düzenliyor.

Programın İlk tanıtım Toplantısı 07 Kasım 2017 tarihinde Bafra Öğretmenevi Konferans Salonunda Saati 19.00 ‘da yapılacak.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin programın önemi ve içeriği hakkında bilgi vererek ailelere davette bulundu.

Başkan Şahin yaptığı bilgilendirmede şunları söyledi: “Hepimizin bildiği gibi çocuklarımız en önemli dersleri, çizgi film kahramanlarından değil; kendileri ile konuşan, onları dinleyen, onlarla oynayan ve birlikte zaman geçiren sevgi dolu kişilerden öğrenirler. Bu önemli kişilerden biri de babadır. Aileler, çocuklarına destekleyici ve geliştirici bir ortam sağlamak durumundalar. Bu ortamda çocuğunuzun sizin bilginize, deneyiminize, paylaşımınıza ve kararlılığınıza çok fazla ihtiyacı var. Çocuğunuzun her yönden sağlıklı bir birey olması için bu desteği nasıl sağlıyorsunuz? Sorumluluklarınızı yerine getirebiliyor musunuz? Sorumlulukların da ötesinde gelişimi için baba olarak neler yapabilirsiniz? Bu konularda deneyim ve yaşantıların paylaşıldığı, bilgi ve becerilerin konuşulduğu Baba Destek Programı (BADEP) ile çocukların gelişimine katkı sağlamak istiyoruz. 3-11 yaş arası çocuğu olan babalara yönelik planladığımız programı, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ve Bafra Belediyesi olarak birlikte gerçekleştireceğiz. Ailelerimizi toplantıda görmek bizleri onurlandıracaktır.” Dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesinden Baba Destek Programına Destek haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0
Optimized e93e61f2 bd0d 457a ae7b 9a34cde1d186