BAFRA

Bafra Belediyesi Yeni Temizlik Aracı Aldı

   |   
 454
Bafra Belediyesi Yeni Temizlik Aracı Aldı - Başkan Şahin’inaçıklaması gerçeğe dönüştü ve Bafra Belediyesi yol süpürmearacı aldı.
Bafra Haber

Başkan Şahin’inaçıklaması gerçeğe dönüştü ve Bafra Belediyesi yol süpürmearacı aldı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin geçtiğimiz günlerde Çöp taksiler ve damperli kamyonlardan oluşan 11 aracın hizmete girdiği törende yaptığı açıklamada belediyeye yeni temizlik aracı alacaklarını açıklamıştı. Başkan Şahin’in açıklaması gerçeğe dönüştü ve Bafra Belediyesi yol süpürme aracı aldı.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: Hizmet kalitesini artması ve daha hızlı hizmet edebilmek için iş makinesi ve araçlar son derece önemlidir. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz bir törenle 11 aracımız hizmete girmişti. O törende on ikinci aracımızın yol süpürme aracı olduğunu söylemiştim. Bu aracımızı da ilçemize kazandırdık. Temizlik hizmetlerine önem veriyoruz. Araç eksikliklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Genişleyen bir hizmet alanımız var. Bu nedenle yeni araçlara ihtiyacımız bulunuyordu. Bunları temin ederek daha iyi hizmet etmeye çalışacağız. Temizlik hizmetlerinde bazı başka yatırımlar planlıyoruz. İnşallah bu yatırımları hayata geçirdiğimizde temizlik hizmetlerimizde problemleri de tamamen ortadan kaldırmış olacağız.” Dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi Yeni Temizlik Aracı Aldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0