BAFRA

Bafra Belediyesi Servisi Kesti, Köpekler Öksüz Kaldı

 
 5430
Bafra Belediyesi ServisiKesti, Köpekler Öksüz Kaldı - Bafra Belediyesi Hayvan Barınağına her Pazar günü bakım için giden Hayvanseverler, Belediyenin servis aracı vermemesi sebebi ile 3 haftadır barınağa gidemiyor.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi Hayvan Barınağına her Pazar günü bakım için giden Hayvanseverler, Belediyenin servis aracı vermemesi sebebi ile 3 haftadır barınağa gidemiyor.

Bir yıl önce Bafra’da kurulan ve sokak hayvanların ile ilgili birçok faaliyette bulunan Bafra Doğa ve Hayvan Severler Derneği üyeleri her hafta sonu Bafra Belediyesinin servis imkanı ile barınağa gidiyor ve köpeklerin çeşitli bakımlarını yapıyordu.

Bafra Belediyesi 3 hafta önce barınağa servis aracı vermemeye başladı. Barınağa 3 haftadır gidemeyen hayvanseverler, belediyenin tekrar araç vermesi için taleplerini sosyal medyadan dile getirmeye çalışmakta.

Yeni Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın tasarruf tedbiri ile mi yoksa başka bir sebeple mi servis aracını kestiği bilinmemekte.

Bir iddiaya göre, Bafra Belediyesi, bir süre önce dolaşıma sokulan Bir videonun yeni bir video şeklinde yayılması sebebi ile barınağa servis aracı vermeyi sonlandırdı.

2017 Aralık ayında çekilen videoda, Hayvan barınağının arkasında hayvanların toplu olarak gömüldüğü çukurlar ve içinde köpekler görüntülenmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi Servisi Kesti, Köpekler Öksüz Kaldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 15
Favicon
Yorumcu-101533

Umarim duzenleme yapilir.

Favicon
Yorumcu-99658

Bu başkan çok can yakacak gibi. ama başkan seni kimse seçmedi önce haddini bilmelisin.

Cevap
Yorumcu-101256

Artık seçilmiş değil atanmış belediye başkanlarımız var hamdolsun

Favicon
Yorumcu-101248

Haber dogruysa beledıyenın yaptıgı yanlıs .ancak kalbınde gercek anlamda sevgı olan bırı gerekırse yurume gıder

Daha Fazla Yorum