BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesi sadece Bip'ten şikayet alacak!

 
 486
Bafra Belediyesi sadece Bip'ten şikayet alacak! - Bafra Belediyesi son olarak hizmete sunduğu BİP ihbar hattı ile vatandaşların sorunlarını, şikâyetlerini daha hızlı ilgili birimlere iletebilmesinin yolunu açtı.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediyesi son olarak hizmete sunduğu BİP ihbar hattı ile vatandaşların sorunlarını, şikâyetlerini daha hızlı ilgili birimlere iletebilmesinin yolunu açtı.

Türk mühendislerinin geliştirdiği yerli ve en yenilikçi sesli-görüntülü anlık mesajlaşma uygulaması BiP, Türkiye genelinde kullanıcılar ve kurumlar tarafından da tercih edilmeye başlandı.

Milli ve yerli ürün ve hizmetlerin kullanımının yaygınlaşması anlayışıyla teknolojik ve bilişim ürünlerinde de kullanımın artırılması amacıyla başlatılan kampanyalar artarak devam ediyor. Bu anlamda Bafra Belediyesi’nde önemli bir adım atarak, belediyeyle ilgili talep ve önerileri, yerli ve milli anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP üzerinden değerlendirmeye alacağını, BİP harici uygulamalardan gelecek talepleri değerlendirmeye almayacağını duyurdu. Sorun Varsa, çözümü de var sloganı ile hizmet vermeye başlayan BİP ihbar hattı ile 0535 433 80 80 numarasına gönderilecek taleplerin anında ilgili birimlere iletilerek, çözümsüz hiçbir sorunun kalmaması amaçlanıyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada, “Bafra’mız genelinde vatandaşlarımızın taleplerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla BİP uygulamasını hayata geçirdik. Türk Mühendislerimizin geliştirdiği mesajlaşma uygulaması ile sorunların anında çözüme kavuşturulmasını amaçlıyoruz. Vatandaşlarımız çevresinde gördükleri ve sorun olarak değerlendiklerini 0535 433 80 80 numarası üzerinden bizlere ihbar edecek, bizler de ilgili birimlerimizi devreye sokarak söz konusu sorunu ortadan kaldıracağız. Hizmet noktasında daha iyiyi arayışımız devam edecek. Halkımızın mutluluğu her şeyden önce gelir.” dedi.

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi sadece Bip'ten şikayet alacak! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 8
Favicon
Yorumcu-94775

Ak parti ilçe yönetim kurulu üyesi sedat bey belediyede işe başlamış bip:)

Favicon
Yorumcu-103248

Evet evet yüksek maaşla işe alınanlar açıklansın....

Favicon
Yorumcu-105719

Gençlik kolları başkanı 4 milyar maaşla bip bip hayırlı olsun bip

Daha Fazla Yorum