BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

 
 1511
Bafra Belediyesi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı - Bafra Belediyesi olağan 2018 yılı Ocak ayı toplantısı yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda taşeron işçilerin belediye bünyesine alınması için kanun gereği Belediye şirketi kurulması kabul edildi.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi olağan 2018 yılı Ocak ayı toplantısı yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda taşeron işçilerin belediye bünyesine alınması için kanun gereği Belediye şirketi kurulması kabul edildi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin toplantı sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Taşeron işçilerimizin belediyesi bünyesine alınması ve tüm taşeronlar için yapılan düzenlemeden 1 milyon 21 bin insanımız yararlandı. Bu insan odaklı büyük hizmet için Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, çalışma bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu hanımefendi, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal, Başbakan yardımcımız Mehmet Şimşek ve tüm bakanlar kurulu üyelerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum. Biz de işçilerimizin başvurularını alıyoruz. Onları da ziyaret ettim. Hepsini tebrik ediyorum. Ayrıca meclisimizde gündem maddelerimizi karara bağladık. Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-94262

Belediye başkanı zihni şahin beye yaptığı güzel çalışmalar ve insani yönü için tebrik ediyorum.

Favicon
Yorumcu-95115

Iyi gunler bafrada yapilan bekcilik sinav sonuclari neden aciklanmiyor uzerinden 1 aya yakin zaman geciyor sinav giren kisi sayisi 300 belki var yada yok hangi duzen aciklayamiyor bu sinavlari sizce?

Favicon
Yorumcu-94872

Bafra belediyesinin son dönem giderek artan çalışmalarından dolayı efsane başkan zihni şahin’e teşekkür ediyorum