BAFRA BELEDİYESİ

Bafra Belediyesi’nden Çocuklar İçin Tiyatro

 
 461
Bafra Belediyesi’nden Çocuklar İçin Tiyatro - Bafra Belediyesi’nin sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri devam ediyor. Bafra Belediyesi Kültür Müdürlüğü Konservatuvarı Çocuk Tiyatrosu oyuncularının sahne alacağı, yönetmenliğini Remziye Cezairli‘nin yaptığı “Kahraman Acı Biber” isimli tiyatro gösterisi 18 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’te Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediyesi’nin sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri devam ediyor. Bafra Belediyesi Kültür Müdürlüğü Konservatuvarı Çocuk Tiyatrosu oyuncularının sahne alacağı, yönetmenliğini Remziye Cezairli‘nin yaptığı “Kahraman Acı Biber” isimli tiyatro gösterisi 18 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’te Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İlçemizin kültür ve sanat hayatına önemli katkılar yapan Bafra Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne bağlı Hüseyin Baş Hacıbaşoğlu Kültür ve Sanat Merkezimizde bulunan konservatuvarımızda yönetmen Remziye Cezairli tarafından eğitim verilen çocuklarımız, bir süredir hazırlandıkları ‘Kahraman Acı Biber’ oyununu oynayacaklar. Belediye Konservatuarı Çocuk Tiyatrosu oyuncularının çocuklarımız için sergileyeceği oyun, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde ücretsiz sahnelenecek.  Bu güzel faaliyet için kültür müdürlüğümüze, konservatuvarımıza, oyuncularımıza ve Remziye Cezairli’ye çok teşekkür ediyorum. Bu alanda faaliyetlerimiz artarak devam edecektir.” dedi.
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Belediyesi’nden Çocuklar İçin Tiyatro içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-116430
18 Mayıs 2019
01:56
  • Yorumcu-116430
  • 18 Mayıs 2019
  • 01:56

Harika bir haber.. bafra’da böyle güzel bir etkinliğin olması çok sevindirici.. umarım yetişkinler için de oyunlar olur.. emeği geçenlere teşekkürler..